Máte nad 55 rokov a chcete ísť lacno do Španielska? Prezradíme vám, ako!

Costa del Sol

vistamarhotel.com

Sladké maňana si môžu užívať vďaka podpore španielskej vlády, štátnej agentúre SEGITUR a TURESPAŇA tiež slovenskí seniori nad 55 rokov. V rámci programu Europe Senior Tourism im poskytujú zľavy na cesty do Španielska, konkrétne do štyroch turistických destinácií s osobitými čarami. Týždeň oddychu vrátane leteckej dopravy a polpenzie vás vyjde už od 399 eur!

Zľavnené pobyty môžete bez obmedzenia počtu ciest v roku využívať s podmienkou, že v dvojlôžkovej izbe je v deň nástupu minimálne jedna osoba nad 55 rokov a v trojlôžkovej izbe dve osoby, ktoré dovŕšili uvedenú vekovú hranicu. Spoluúčastník, aj s nižšou vekovou hranicou, platí rovnakú cenu. Ak nespĺňate podmienky, doprajte skvelú dovolenku aspoň starším členom rodiny či známym a povedzte im o tejto akcii.

Program realizuje spoločnosť Euroseniors prostredníctvom autorizovaných partnerov projektu, ktorým je napríklad cestovná kancelária PEGAS TOUR. V prípade záujmu a spĺňania vekovej hranice si zľavnený pobyt môžu seniori zakúpiť osobne v cestovnej kancelárii, tiež prostredníctvom internetu. Všetky otázky budú záujemcom zodpovedané aj telefonicky a emailom (kontaktné informácie sú uvedené pod článkom).


Tiež by vás mohlo zaujať: Top cestovateľské zážitky v roku 2012: Tieto miesta musíte vidieť!


Slnko, nádherné prírodné scenérie, starobylá aj moderná architektúra, ohnivé tance v rytme flamenca  každoročne lákajú tisíce turistov do Španielska. Krajina kontrastov, spájajúca Európu s Afrikou, vie svojim návštevníkom ponúknuť takmer všetko. Niet div, že za striebornými plážami omývaných azúrovým morom, umelecko-historickými pamiatkami ,oddychom a zábavou sem cestuje aj čoraz viac Slovákov, a to nielen solventných.

Už po tretí raz môžu za veľmi výhodných cenových podmienok navštíviť Andalúziu s možnosťami kultúrneho a športového vyžitia, kvalitnými plážami, návštevami výletných miest Sevilla, Cordoba, Granada, Malaga a Gibraltar a podobne. Ostrov pomarančovníkov, citrónovníkov a paliem Malorka, najväčší z Baleárských ostrovov, obľubujú návštevníci pre ich prírodnú krásu, početné zátoky, skalnaté pobrežia s borovicovými lesmi, či sadmi s mandľami, olivovníkmi a figovníkmi. Pre milovníkov športu a zábavy sú k dispozícii vodné parky, delfinárium a početné zábavné centrá. Ostrov Ibiza preslávili známe osobnosti aj ako ostrov slobody. Je však predovšetkým ostrovom zábavy, s malými romantickými plážami a zálivmi, „ostrovom dvoch svetov“ – bláznivej Ibizy a pokojnej Eivissy. Gandia, jedno z najväčších pobrežných miest v oblasti Valencia, je najmä historickými stavbami, ako aj nespočetným množstvom obchodíkov a zákútí v centre mesta. Plážová časť mesta ponúka pekné prostredie pre chvíľe oddychu a samozrejme hotely a apartmány.


Tiež by vás mohlo zaujať: 10 magických miest: Treba ich vidieť aspoň raz za život


Cena na osobu zahŕňa

 • obojsmerná letenka Viedeň – Malaga (alebo podľa zvolenej destinácie) – Viedeň
 • transfer z letiska do hotela a späť
 • letiskový, bezpečnostný, manipulačný a palivový príplatok (môže podliehať zmene)
 • 2 ks batožiny v cene letenky (6 kg na palubu, 20 kg do batožinového priestoru)
 • 7 x ubytovanie v hoteli *** v dvojlôžkovej, resp. trojlôžkovej izbe
 • 7 x polpenzia s nápojmi k jedlám (voda, víno), možnosť obedov s nápojmi za príplatok 21 eur/osoba/týždeň
 • hotelové animácie
 • poldenný výlet
 • asistenčné služby slovensky, resp. česky hovoriaceho delegáta,
 • poistenie voči insolventnosti

Termíny a ceny

PEGAS TOURPEGAS TOUR

Andalúzia

 • 6. 4. – 13. 4. 2012, 27. 4. – 4. 5. 2012, 4. 5. – 11. 5. 2012 – kompletná cena 399 eur
 • 11. 5. – 18. 5. 2012, 18. 5. – 25. 5. 2012 – kompletná cena 419 eur

Poistenci VŠZP majú  na všetky pobyty zľavu 5 eur.

Možné príplatky:

 • komplexné cestovné poistenie +11,20 €/osoba/týždeň
 • jednolôžková izba +126,- €/týždeň
 • transfer z Bratislavy na letisko do Viedne a späť 25,- €/osoba (apríl, máj)
 • parkovanie na letisku vo VIEDNI: otvorené parkovisko lot C +48,- €/8 dní; kryté parkovisko pred príletovou halou +63,- €/8 dní
 • fakultatívne výlety – platba na mieste

Storno podmienky špeciálnej akcie ANDALÚZIA: do 30 dní pred dňom odletu 190,- €/osoba; od 29 do 8 dní pred dňom odletu 290,-€/osoba; v dobe kratšej ako 8 dní pred dňom odletu 100% ceny zájazdu. Zmena mena možná za poplatok 45,-€/meno do 8 dní pred odletom.

Informácie o ďalších zľavnených zájazdoch nájdete na www.pegastour.sk.

PEGAS TOUR
Mierové námestie 23   911 01 Trenčín
Tel. : +421-32-7440 350   +421-32-7444 480   +421-32-7444 473
fax : +421-32-7431 795
www.pegastour.sk
Danica Pagáčiková – pegas@pegastour.sk

Zdroj: vistamarhotel.com, vistamarhotel.com, Viola
Odporúčame