Neuveriteľné: Tieto celebrity už oslavujú päťdesiatku

celebrity. 50

sita

Ten čas ale letí! Pribúdajúce roky nešetria nikoho a ani hviezdy strieborného plátna nie sú výnimkou. Hoci mnohé z nich máme v pamäti zafixované v mladých rokoch, faktom je, že starnú tak, ako hocikto iný. Verili by ste, že do klubu päťdesiatnikov tento rok okrem iných zavíta aj legendárny Tom Cruise či herečka Jodie Foster?

Jim Carrey Jeden z najznámejších komediálnych hercov Jim Carrey oslávil svoje narodeniny už v januári. Ťažko uveriť, že zvierací detektív už tiež prekročil polstoročncu – na svoj vek vyzerá totiž vynikajúco!
Sheryl Crowe Sheryl Crow toho prekonala vo svojom živote naozaj dosť. Za päťdesiat rokov okúsila nielen to pozitívne. Okrem skvelej speváckej kariéry si totiž musela poradiť s rakovinou prsníkov. Sheryl to však zvládla a sviečky na svojej torte sfúkla už vo februári.
Axl Rose Jeho symbolom sú ruže, zbrane, flanelová košeľa okolo pása a dlhé vlasy. Aj rockeri však starnú a výnimkou nie je ani líder kapely Guns´n´Roses, Axl Rose. O tom, či je stále vo forme sa budete môcť presvedčiť v lete na slovenskom koncerte kapely.
Marcia Cross Marcia Cross sa napriek svojej hladučkej pleti a niekoľkoročným dvojčatám tiež už koncom marca zaradí do klubu päťdesiatnikov. Ryšavá herečka alias zúfalá manželka však zo svojho veku byť hotová určite byť nemusí. Vyzerá stále na jednotku!
Tom Cruise Kde sú tie časy, keď bol Tom Cruise začínajúcim mladíkom s krivými zubami? Zdá sa, že poriadne ďaleko. Hoci si herec zaobstaral mladú manželku a dieťa, čas sa jednoducho nedá zastaviť. A tretieho júla mu kamaráti s radosťou zaspievajú Happy Birthday!
Jodie Foster Bola príčinou atentátu na prezidenta spojených štátov ako aj hlavnou hrdinkou presláveného Mlčania jahniat. Jodie Foster je tiež jednou z tohtoročných oslávenkýň.
Wesley Snipes Wesley Snipes sa udržiava ozaj v skvelej forme a málokto by mu hádal päť krížikov. Akčný hrdina ich však oslávi už tento rok. Tak všetko najlepšie!
Felicity Huffman Jedna zúfalá manželka nestačí! K Marcii Cross sa v tohtoročných oslavách pripojí aj blond predstaviteľka Lynette. Ktorá z nich podľa vás vyzerá lepšie?
Ralph Fiennes Hoci v úlohe lorda Voldemorta Ralph Fiennes disponuje nadprirodzenými silami, v skutočnom živote je to trochu inak. Starnutie nedokáže zastaviť ani on a tak mu nezostáva iné, len prijať svoj vek ako fakt.

 

Zdroj: sita, sita, Dora
Odporúčame