Najobľúbenejšie letné šľapky: Poradíme vám, aké letné outfity s nimi vyčarovať!

Obuv na leto trendy

Možno budete namietať, že nie sú vhodné pre každého, ale pokiaľ viete, ako ich nosiť, nemáte sa čoho obávať! (Zdroj: GettyImages)

Poznáte Birkenstock šľapky? Zaiste jedny vlastníte, minimálne vo verzii, ktorá je originálom len inšpirovaná. Ide o klasický letný model obuvi, ktorý reprezentuje kvalitu a pohodlie pre vaše nohy počas celého leta. V súčasnosti Birkenstocky zažívajú obrovskú slávu, pretože dokážu každý letný outfit zmeniť na niečo viac. Možno budete namietať, že nie sú vhodné pre každého, ale pokiaľ viete, ako ich nosiť, nemáte sa čoho obávať!

V kombinácií s rifľovinou

Najjednoduchší spôsob, ako môžete tieto šľapky skombinovať je, ak si ich obujete k rifliam. Hodia sa ku každému strihu nohavíc, preto je jedno, či preferujete mom jeans, legendárne „zvonáče“, rovné a úzke strih či populárne boyfriend džínsy.

Birkenstock šľapky budú vyzerať v každom outfite skvelo! Odporúčame vám vytvoriť ležérny outfit, v ktorom k rifliam doplníte jednofarebné tričko, elegantnú kabelku a pokojne aj farebné šľapky. Super variáciou je aj košeľa namiesto trička, fantázii sa medze nekladú.

Letné kombo so sukňou

Šľapky k letu jednoducho patria, podobne ako aj sukne! Milovníčky sukieň, majte sa na pozore. Nemusíte ich nosiť len so sandálikmi či uzatvorenou elegantnou obuvou. Skombinujete napríklad rifľovú sukňu s výrazným prvkom, akým sú metalické alebo svetlé Birkenstocky. Ak siahnete po šľapkách na platforme, odlíšite sa od zvyšku dám v uliciach.

A čo kombinácia so šatami?

Že vám to príde až príliš? Nebojte sa experimentovať! Šaty a šľapky nemusia byť výhradne dovolenkovou záležitosťou. Siahnite po tričkových, rifľových alebo košeľových šatách a dokombinujte ich so svojou obuvou. Samozrejme, je potrebné prihliadať na to, či štýl šiat ladí s takouto obuvou. Našim tipom je kombinácia košeľových šiat s Birkenstockmi s výraznou prackou!

Máte chuť na eleganciu?

Áno, aj Birkenstocky môžu byť elegantné. Napríklad v kombinácii so širokými spoločenskými nohavicami. Vyberajte si nohavice rovného strihu, k tým skvelo pasujú mohutnejšie šľapky s remienkami v elegantnom štýle. Okrem univerzálnej klasiky môžete smelo siahnuť aj po farebných alternatívach, posuniete tak outfit o level vyššie!

Ďalšia letná klasika

Ste odporkyňou sukieň, a preferujete skôr šortky? Nie je problém! V tom prípade máte na výber z akýchkoľvek materiáloch a farieb. Či už preferujete džínsové šortky alebo bavlnenú klasiku, s týmito šľapkami bude vyzerať všetko skvelo.

Šľapky a ponožky?

Pokojne! Zahoďte predsudky, a užite si svoje obľúbené šľapky, aj keď sa počasie trochu ochladí. Využijete spôsob ako udržať teplo aj počas chladnejších letných dní bez toho, aby sa vám nohy zbytočne parili v uzatvorenej obuvi. Birkenstock šľapky sú viac ako len obuv na leto. Je to štýlový kúsok, ktorý dokáže dokonale doplniť každý váš outfit.

Vlastníte aj vy Birkenstock šľapky?


 Sledujte náš Facebook

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame