Pravdivý príbeh: Môj manžel je posadnutý sexom

pár

isifa.com

Pre lásku som ochotná podstúpiť všetko. Keď sa zaľúbim, tak celým srdcom. Ak už niekoho k sebe pripustím, tak na 100 percent. A tak to bolo aj s mojím mužom. Spoznali sme sa, keď som mala 32 rokov. Patrik bol o šesť rokov starší. Ja som sa práve rozišla s priateľom po piatich rokoch. Paťo bol starý mládenec. Zo žartu vravel, že čakal len na mňa. Aj to tak vyzeralo. Boli sme obaja veľmi zaľúbení a vychutnávali sme si spolu každú chvíľu.

Po roku sme začali spolu bývať a o ďalšie dva sa nám narodila naša Natálka. Už pred svadbou som vedela, že môj muž ma veľký sexuálny apetít. Vlastne bol taký od začiatku vzťahu. Keďže pred ním som mala len dvoch partnerov a toho posledného som musela skôr vždy prehovárať  ja, brala som to ako príjemné plus k Paťovým ďalším pozitívnym vlastnostiam.

Po pôrode som sa však nemohla milovať tak často, ako som chcela. Navyše som mala aj mierne zdravotné komplikácie. Spolu so starostlivosťou o dcéru som na sex naozaj nemala ani pomyslenia. No Patrik bol nástojčivý. Keď som bola na neho podráždená, že dnes naozaj nie, tak sa urazil. Prípadne ma začal citovo vydierať, či ho už nemám rada a čo sa so mnou deje. Ledva prečkal šestonedelie. Na jednej strane mi samozrejme lichotil neustály záujem manžela aj po fyzickej stránke. Na druhej strane som však popri mamičkovských povinnostiach bola unavená.


Tiež by vás mohlo zaujať: 55 pravdivých príbehov – Osudy ľudí okolo nás


Paťo sa časom snažil krotiť, ale minimálne raz denne sme sa milovať museli. Tešil sa, keď už Natálka začala chodiť do škôlky. Pre neho to znamenalo viac času „pre nás“ . Milovali sme sa každé ráno. Ďalšie kolo bolo, keď prišiel Paťo z roboty. A samozrejme aj v noci – niekedy hneď dva krát. Z potešenia sa postupne stala povinnosť. Niekedy som sa normálne tešila na svoje dni. Vtedy sme mali pauzu. Keď mi bolo najhoršie, zdôverila som sa svojej blízkej priateľke. Nechcela mi veriť. Vedela, že milovanie s Paťom som si vždy užívala. Bola to predsa jedna z vecí, ktorá sa mi na ňom páčila. „Prosím ťa, Renča. Iná čo by za to dala, keby jej muž po nej takto túžil aj po tých rokoch. A navyše je kreatívny, to som ti vždy trocha závidela. S tým mojím je to stále to isté.“ „Veď hej“, vzdychla som a cítiac sa trocha previnilo, že zaťažujem ľudí s takýmito pseudo problémami.

Jedného dňa mi prišla od Paťa na mail pozvánka na party do Rakúska, ako stvorená pre páry. Luxusné priestory, milá obsluha, zábava zaručená. Až po detailnom preštudovaní mi to docvaklo: „Veď to je pozvánka na swingers party!“ Nie, že by som nevedela, o čo ide. Skôr ma prekvapilo, že o niečo také má Patrik záujem. Doma som čakala, ako mi to Paťo chce vysvetliť. Zaklipkal na mňa nevinne očami, akoby sa nič nedialo. „Renátka, poď, to bude zábava len sa na tie páry pozerať. Uvidíš, že sa ti to bude páčiť.“ Tak som išla. Paťa milujem, pre neho by som spravila všetko. Pohľad na ďalšie súložiace páry bol trocha zvláštny. Snažila som sa piť veľa šampanského, nech si na ďalší deň radšej nič nepamätám.


Tiež by vás mohlo zaujať: Manželstvo bez sexu: Môže fungovať?


Na štyridsiate piate narodeniny si však Patrik vymyslel naozaj netradičný darček. Keď som sa ho pýtala, čo by si želal, vedela som, že to bude niečo so sexom. Nenapadlo ma nič, čo by sme nevyskúšali. Milovanie na verejnosti, sex v trojici, najrôznejšie pomôcky a hračky. Tak som bola zvedavá. Paťove želanie mi vyrazilo dych. „Renuška, vieš, že som si chcel dať niečo vytetovať. Prezeral som internet, čo práve letí. Okrem tetovania na rôzne miesta, dá sa dať aj náušnica. Tam dole. Veľmi sa mi to páčilo. Čítal som si o tom viac, nie je to dokonca ani nebezpečné.“ Bola som v šoku, čo to hovorí. Tiež v šoku z toho, že si to nechce dať on, ale chce to odo mňa. „Paťo, ale veď mne ťahá na štyridsiatku. To ako mám ísť do piercingového štúdia. Veď na mňa budú pozerať ako na blázna. Ja nie som žiadna porno herečka!“ Samozrejme, že som sa nakoniec podvolila. Patrik bol nadšený a unesený. Ja unesená z bolesti. Samotný zákrok bol v poriadku. Miesto sa mi ale neskôr zapálilo a musela som si to liečiť rôznymi masťami. A tá bolesť, ktorú som spočiatku pri milovaní pociťovala!

Pokúšala som sa o tom s ním porozprávať, ale vždy ma zahriakne: „Nie si rada, že som z teba taký hotový?“ alebo „Vieš, koľko mužov ženám zahýba, nie si rada, že ja som ti verný?“ Na takéto otázky neviem odpovedať. Rozchod si určite nepripúšťam už len kvôli Natálke. Okrem toho Paťa stále milujem. A tak len čakám a dúfam, že s pribúdajúcim vekom jeho túžba aspoň trochu opadne.


Vybrané príbehy si prečítajte aj v novej knižke 55 pravdivých príbehov – Osudy ľudí okolo nás. Kúpiť si ju môžete aj na Martinus.sk prípadne v ďalších kníhkupectvách.

Zdroj: isifa.com, isifa.com, R.J.
Odporúčame