Skvelé vianočné darčeky pre deti: Teraz za ešte lepšie ceny!

Rexíkovo

www.rexikovo.sk

Rexík je detským favoritom! Ak máte doma či vo svojom okolí dieťa, meno dráčika Rexíka vám určite niečo hovorí. Práve on totiž cez internet prináša našim potomkom rozprávky, maľovanky, hry či komiksy – a deti ho za to majú radi. Potešte ich veselými predmetmi s jeho obrázkom – a svoju peňaženku príjemnou akciovou cenou!

Aj vy úporne rozmýšľate, čím by ste mohli tieto Vianoce obdarovať svoje ratolesti ? Čo tak staviť na niečo originálnejšie ako je len tradičná ponuka hračkárstiev či hypermarketov? Veselé predmety so  štýlovým drakom Rexíkom by mohli byť tou pravou voľbou – a objednať ich môžete v pohodlí domova, bez tlačeníc v preplnených obchodoch!

 

Tričko pre každého drobca

Vďaka veselému tričku sa určite hneď z rána naladí na pozitívnu nôtu. Vybrať si pritom môžete z rôznych veľkostí a motívov.  Je vaša dcérka maliarsky talent? Potom bude pre ňu maľujúci Rexík ten pravý! Miluje váš synček autá všetkých značiek a tvarov? Tričkom so šoférom Rexíkom ho určite nesklamete. Nuž a ak máte zakázané prepínanie speváckych súťaží, je to jasné –  vášmu dieťaťu urobí najväčšiu radosť Rexík – spevák!

Zábava, ktorá precvičí myseľ

Dlhé zimné večery – najmä ak sú bez snehu, deti na behanie po vonku veľmi nelákajú. Ak chcete aby sa to vaše zabavilo a zároveň si pocvičilo predstavivosť a obrazotvornosť, puzzle s Rexíkom sú skvelou voľbou. Bonusom je, že po zložení môžu skončiť ako zarámovaná ozdoba detskej izby!

Farebná šálka spestrí zimné rána

Neviete svojho potomka za žiadnu cenu presvedčiť, aby ráno vypil či vypila pohár teplého čaju alebo kakaa? Pomôcť by vám mohla veselá šálka s Rexíkom. Nápoj, ktorý v nej naservírujete sa určite stretne s nadšeným ohlasom, najmä ak pridáte príbeh o tom, že kakao si ráno rád vypije aj silný dráčik!

Kde a za koľko?

Všetky „ Rexíkovecičky“ sa dajú kúpiť len online a tak nečakajte, že vám na ne ratolesti ukážu prstom v hračkárstve. Ak sa vám zapáčili, navštívte www.rexikovo.sk. Každý zo spomínaných darčekov stojí 9,90 €, teraz ich však môžete dostať so skvelými 20 až 30 percentnými zľavami. Tričko môžete kúpiť za 6,90 €, puzzle za 7,90 € a hrnček za 6,50 €. Vy si len vyberte produkt a veľkosť a vyplňte objednávku. Pri platbe kartou objednáte tovar v pondelok a do konca týždňa ho máte doma. Pri bankovom prevode môže tento proces trvať približne o dva dni dlhšie.

Zdroj: www.rexikovo.sk, www.rexikovo.sk, www.rexikovo.sk
Odporúčame