Zabudli ste na darček? Tieto vecičky zoženiete aj na poslednú chvíľu!

dar

photl.com

Spomenuli ste si na niekoho blízkeho až deň pred Štedrým večerom? Hoci Vianoce nám už zajtra ráno zaklopú na dvere, istý čas na nákup darčekov vám stále zostáva. Či už ste vymetanie obchodov odkladali pre povinnosti alebo vám zaštrajkovala pamäť, nezúfajte. Poradíme vám, čím všetkým svojich najbližších môžete potešiť aj na poslednú chvíľu.

  1. Kozmetika

Zvlášť u žien voňavými produktmi takmer nikdy nič nepokazíte. Siahnuť môžete po kvalitnom kozmetickom balíčku – tých v obchodoch býva vždy široký výber a úctyhodná zásoba. U pánov zvyčajne zabodujete setom s vodou po holení. Univerzálnym riešením je však parfum, ktorý starostlivo vyberiete v osvedčenej predajni, kde sú k dispozícií  testery. Nevtieravá vôňa v kabelke predsa nikdy nie je navyše…

  1. Výbava do auta

Ak si váš syn alebo brat nestihol s prvým snehom nakúpiť potrebné veci, bez ktorých sa v mrazivé ráno nezaobíde, urobte to zaňho. Metlička na sneh, škrabka na sklo, vôňa do auta, protišmyková podložka, jelenicová handrička, sprej na čistenie palubnej dosky, gumičky na stierače – to všetko sú drobnosti, ktoré zaručene nájdu využitie. V predajniach sú dostupné stále, preto stačí vybrať tie správne a vkusne všetko spolu zabaliť.


Mohlo by vás tiež zaujať: Vianočný darček netradične: Prekvapte originálnym kurzom!


  1. Zimné doplnky

Čiapka, rukavice, šál tvoria v zimných mesiacoch povinnú výbavu každého šatníka. U pánov siahnite po striedmejších farbách, ktoré sa hodia ku všetkému. U žien však môžete experimentovať a kúpiť set vo veselšom štýle – červenou, tyrkysovou či horčicovou určite prekvapíte príjemne.

  1. Kabelka

Rovnako ako pri zimných doplnkoch, aj tu platí, že sa nemusíte obávať nesprávnej veľkosti. Stačí trochu vkusu, prípadne sa spoľahnúť na skúsené oko predavačky. Dajte si záležať na materiáli aj celkovom spracovaní – kabelkou dáme urobíte nemalú radosť.

  1. Drobnosti do poličky

Dobrá kniha, CD od obľúbeného interpreta, či voňavé a dekoratívne sviečky si svoje miesto u obdarovaného nájdu vždy. Ak navyše ide o veľkého milovníka kníh, popozerajte sa po hrubých obrázkových encyklopédiách. Takýmto darčekom dotyčného zabavíte na celé hodiny ak nie dni…


Mohlo by vás tiež zaujať: Vianočné nákupy bez stresu: S týmito radami sa v obchodoch nezbláznite


  1. Niečo pre labužníkov

Ak má niekto vo vašom okolí vyberavý jazýček a potrpí si na kvalitu, navštívte špecializované predajne. V zimných mesiacoch poteší kvalitný čaj, radosť však urobíte aj špeciálnou odrodou kávy či vína. Ak viete, aký alkohol obdarený uprednostňuje, zaobstarajte mu fľašu u uznávanej značky v ozdobnom prevedení.

  1. Hodnotné poukážky

Svoju fantáziu ste úplne vyčerpali a neviete si rady? Stále je tu záchrana v podobe poukážok. Istotou bude darčekový poukaz v obľúbenej predajni, preskúmajte však aj zľavové portály. Častokrát na týchto webstránkach zoženiete maličkosti, prípadne super výlety za veľmi priaznivé ceny.

Zdroj: photl.com, photl.com, Emma
Odporúčame