Nenechajte si ujsť vianočné premietanie na amfiteátri v Banskej Bystrici! Uvidíte obľúbenú českú komédiu

Po piatich rokoch sa uskutoční premietanie na amfiteátri v Banskej Bystrici (Zdroj: OZ za! amfiteáter/Martin Dubovský)

OZ za! amfiteáter opäť pozýva na vianočné premietanie na amfiteátri Paľa Bielika v Banskej Bystrici. Po piatich rokoch tak nadväzuje na tradíciu predvianočného premietania československých rozprávok pod holým nebom pri punči a kapustnici.

Najbližšiu nedeľu 18. decembra o 16:30 sa na amfiteátri bude premietať tentokrát rozprávka AKO VYTRHNÚŤ VEĽRYBE STOLIČKU (Československo, 1977, 80 min, Marie Poledňáková). Možno ide o vôbec prvé premietanie tejto klasickej televíznej rozprávky na veľkom plátne.

„Predvianočné Pelíšky boli druhým filmom, ktorý sme premietali na znovuotvorenom amfiteátri v roku 2014. Vzhľadom na nečakanú účasť sme ďalšie roky vždy víkend pred Vianocami premietali postupne S tebou ma baví svet, Tri oriešky pre popolušku či Perinbabu, až kým nám túto tradíciu neprerušilo naprv počasie a potom pandémia. S kapustnicu a punčom a nebodaj snehom to má na amfíku však neskutočné čaro, a tak verím, že tento rok sa to konečne opäť podarí“, uvádza Juraj Havlík z OZ za! amfiteáter.

Príďte si s rodinou a blízkymi užiť predvianočnú atmosféru na banskobystrický amfiteáter. Deti do 10 rokov v sprievode dospelých to majú bezplatne! Vstupenky v hodnote 5€ bude možné zakúpiť len v hotovosti priamo na mieste pred premietaním.

Viac informácií priamo v udalosti: https://www.facebook.com/events/686245146433363

Príďte si pozrieť obľúbenú českú komédiu (Zdroj: OZ za! amfiteáter)

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame