Na Slovensku sa praží svetová káva ocenená zlatom: Vyskúšajte rôzne chute za skvelé ceny

Zdroj: COFFEEIN

Patríte medzi milovníkov výberovej kávy? Tak to ste tu správne. Naša pražiareň kávy COFFEEIN pre Vás pripravila špeciálnu akciu Black November, ktorú by bol hriech nevyužiť. Poďte ochutnať desiatky rôznych káv, do ktorých naši pražiari pretavili svoje jedenásťročné skúsenosti.

KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE nad 35 eur pribalíme 50 gramov výberových orieškov a máte aj dopravu zadarmo. NA KAŽDÝCH 20 EUR nákupu Vám ako darček pridáme 50 gramov skvelej výberovej kávy. Ak teda nakúpite za 40 eur, tak máte dopravu zadarmo + 50g orieškov a 2x50g výberovej kávy ako darček.

Obrovský výber

Ste skôr zástanca káv na espresso s čokoládovo-orieškovými chuťami a bez acidity? Alebo si viete uletieť a ste ochotný vyskúšať aj ovocnejšie bomby s neuveriteľnými chuťovými profilmi vhodné na filtrovanú kávu? V našej ponuke, ktorú tvoria skvosty z celého sveta, si určite nájdete to pravé pre seba.

Jasne, zorientovať sa vo veľkom množstve rôznych káv nemusí byť jednoduché, ale my v COFFEEINe sme mysleli aj na to. Pripravili sme degustačné balenia káv, ktoré Vám pomôžu zorientovať sa vo fascinujúcom svete kávy. Aj tie sú vo vynikajúcom pomere cena/kvalita, ktorým je naša pražiareň COFFEEIN dlhodobo známa.

Skúste aj toto!

Okrem vyššie spomínaných kávových balíčkov ponúkame aj ďalšie služby. Ak ste pravidelným konzumentom kávy a našej káve chcete ostať dlhodobo verný, kúpte si polročné predplatné kávy. Vyberte si veľkosť MINI, MEDI alebo MAXI, a pol roka Vám budeme dodávať skvelú kávu a ešte aj ušetríte (predplatné je aj skvelý darček pod stromček).

Adopcia kávovníka

Ak patríte medzi najväčších nadšencov kávovej produkcie a záleží Vám na férovom a spravodlivom odmeňovaní farmárov, máme pre Vás ešte niečo: adopciu kávovníka. Máme direct trade spoluprácu so slovenským farmárom Mariánom Takáčom pôsobiacim vo Vietname a s Josém Cuellárom z Hondurasu. Na týchto farmách si môžete vybrať kávovník, ktorého úroda – približne 2 kilogramy praženej kávy – bude len Vaša. Dokonca si budeš môcť vybrať spôsob spracovania kávovníkových zŕn i intenzitu praženia. Všetky informácie o adopcii nájdete na tomto linku.

Zaregistrujte sa u nás

Na záver ešte dve výhody. Zaregistrujte sa na webe coffeein.sk a na prvý nákup Vám pošleme poukážku na 3 eur. Ako registrovaný užívateľ máte na celý nákup dodatočnú 5-percentnú zľavu. Pridajte sa k nám ešte dnes a začnite objavovať svet výberových káv.

Hľadáte dokonalý darček na Vianoce pre kávičkára? Tak si prečítajte náš článok 8 tipov na darček pre kávičkára.

Ochutnajte kvalitnú kávu praženú na Slovensku so zľavou 10%!
V e-shope www.coffeein.sk uplatnite do 30.11.kód
plnielanu10

(Zdroj: PR článok/Coffeein)
Zdroj: PR článok
Odporúčame