Corega prináša jesennú súťaž – vylúštite si zaujímavé ceny!

Zuby

corega.sk

Jesennú súťaž vyhlasuje značka prípravkov starostlivosti o zubné náhrady Corega. Zapojte sa do nej aj Vy – pobavte sa s krížovkou a buďte medzi dvomi stovkami výhercov, ktorí získajú balíčky produktov Corega!

Stačí si na webových stránkach Corega.sk od 24. septembra stiahnuť krížovku, vylúštiť ju a správnu tajničku poslať na adresu vyhlasovateľa súťaže najneskôr do 14. októbra.

Prvých dvesto úspešných lúštiteľov získa balíček produktov Corega, zahrňujúci čistiace tablety a fixačný alebo tesniaci krém, podľa toho, či má výherca čiastočnú, alebo celkovú zubnú náhradu.

Pokiaľ však súťažiaci k tajničke pripojí navyše slogan či básničku na tému „zuby,  zubné náhrady alebo výrobky Corega“, postupuje ešte do súťaže o 10 darčekových poukazov v hodnote 40 EUR do lekární siete Dr.Max.

Aktuálna súťaž Corega nadväzuje na súťaž minuloročnú, v ktorej išlo o príbehy so zubnou náhradou. Príspevky prišli tak od samotných nositeľov zubných náhrad, ako aj od ich detí, známych či kolegov, ktorí spomínali na najrôznejšie situácie, často i humorné, ktoré s nositeľmi zubných protéz zažili.

A prečo vlastne podobné súťaže značka Corega vyhlasuje? Chceme, aby si ľudia s umelým chrupom uvedomili, že množstvo problémov so zubnou náhradou má jednoduché riešenie. Fixačný krém pomôže v ústach správne uchytiť nedržiacu náhradu, špeciálny tesniaci krém zas pomôže zabrániť prenikaniu zvyškov jedla pod náhrady a čistiace tablety predlžujú jej životnosť.

Dôležité je aby sa o starostiach so zubnými náhradami nositelia nebáli hovoriť, nebrali ich ako nutné zlo a vedeli, že problémy s nimi je možné úspešne riešiť, pričom riešenie prinášajú aj výrobky značky Corega. Lúštite aj Vy radi krížovky? Skúste teraz svoje šťastie, pobavte sa krížovkou aj skladaním básničky o zuboch!

Krížovka

 

Zdroj: corega.sk, www.corega.sk, PR článok
Odporúčame