Čudné záľuby celebrít: Špicľovanie, písacie stroje a chrobáky!

Simon Cowell

SITA

Každý človek má obľúbené činnosti a celebrity nie sú výnimkou. Zatiaľ čo niektoré sa uspokoja s čítaním kníh či golfom, iné majú o niečo exotickejšie chúťky!

Hodiny trávia pred kamerami na javisku či čítaním scenárov, preto sa nemožno čudovať, že si občas potrebujú poriadne prečistiť hlavu. A práve k tomu im určite pomáhajú aj ich obľúbené koníčky. Niektoré z nich sú však naozaj dosť netradičné!

 

Johnny Depp

Johnny Depp: Barbíny miluje

„So svojimi deťmi som sa hral s Barbie a Kenmi naozaj veľa. Vlastne je to jediná vec, ktorá mi ide,“ priznal herec, ktorý sa už môže pochváliť aj vlastnou bábikou. Predlohou jej bola úloha piráta Jacka Sparrowa z filmov o pirátoch z Karibiku. Dnes sa tak vlastne môže hrávať aj sám so sebou.

Celine Dion

Celine Dion: Topánková kráľovná

Známa Kanaďanka podľahla jednej z klasicky dámskych posadnutostí. Zatiaľ čo normálnym ženám stačia maximálne desiatky topánok, u Celine by ste ich našli o niečo viac. „Vlastním medzi dvomi a tromi tisíckami párov,“ priznala speváčka. Nuž, to je už celkom pekné číslo!


Tiež by vás mohlo zaujať: Chystáte sa na večierok? Celebrity vám poradia, čo na seba!


Tom Hanks

Tom Hanks: Písacie stroje, to je moje!

Oscarový herec sa ku svojej „úchylke“ priznal len pred pár rokmi, jeho zbierka sa však rozhodne nedá označiť slovom skromná.  „Zbieram kusy od roku 1930 až do kedy ich neprestali vyrábať,“ upresnil. Okrem miliónov dolárov sa teda môže pochváliť aj viac ako stovkou týchto strojov. „Kúpil som aj jeden z Austrálie – stroj stál 5 dolárov, ale ďalších 85 som dal za poštovné,“ smeje sa.

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker: Bez ihlíc ani na krok

Pletenie predstavila seriálovej Carrie kolegyňa Kristin Davis. Hviezdy Sexu v meste pritom ani zďaleka nie sú jedinými celebritami, ktoré táto činnosť aspoň na nejaký čas upútala. Prekvapujúco si ju obľúbil napríklad aj herec David Arquette.


Tiež by vás mohlo zaujať: 10 hviezd, ktoré starnú s noblesou


Will Smith

Will Smith: Šermujem ako mušketier

Behanie alebo pobyt v posilňovni Willa Smitha nelákajú tak, ako šerm. Tento šport mu priblížil Tom Cruise, ktorý má aj vlastnú miestnosť na trénovanie. „Chceli sme nejakú náročnú  aktivitu, ale starneme – musíme spomaliť,“ priblížil známy „muž v čiernom“ jeden z dôvodov, pre ktoré šermu prepadol.

Nicole Kidman

Nicole Kidman: Nintendo nie je len pre deti

So slovom Nintendo si zväčša spojíme detské tváre, pravdou však je, že mu prepadla aj Nicole Kidman. Dokonca súhlasila, že mu bude robiť reklamu. ,,Je to skvelý spôsob , ako si udržať mladú myseľ,“ prezradila.


Tiež by vás mohlo zaujať: Vek ich nezastavil: Tieto celebrity si deti urobili poriadne neskoro!


Simon Cowell

Simon Cowell: Špicľujem často a rád

Azda najznámejší porotca speváckych šou na svete priznal, že má vo svojom hollywoodskom dome nainštalovaný ďalekohľad, aby mohol sledovať ľudí. „Nie je dosť silný na to, aby som videl do ich domov, aby som ich mohol vidieť v sprche, ale môžete vidieť do ich záhrad. Je to skvelá zábava. Rád sledujem, čo sa kde deje.“

Claudia Schiffer

Claudia Schiffer: Kráska a zvieratá

Nie, nemecká blondínka neprepadla ani mačkám ani vtáčikom, ale chrobákom. Tých totiž údajne zbiera. Claudia si údajne dokonca kúpila obraz, ktorého súčasťou sú aj telá chrobákov a motýľov. Toto dielo jej vraj krášli obývačku. Nuž, proti gustu žiadny dišputát…

 

Zdroj: SITA, SITA, Dora
Odporúčame