Najlepší darček ku sviatku zamilovaných: Vieme, ktoré zahrejú pri srdci aj dojmú

Darčeky Valentín

Na Valentína môžete darovať aj zážitkové darčeky (Zdroj: GettyImages)

Časy, kedy sa 14. február považoval za komerčný sviatok, sú zdá sa, pomaly ale isto preč. Čoraz viac ľudí si uvedomuje potrebu prejaviť svoju lásku práve na Valentína. Kúpu plyšákov či zamilovaných drobností prenechajte pre mladšie ročníky. Choďte na to rafinovane. Ak hľadáte inšpiráciu na poslednú chvíľu pre vášho partnera, skúste zvážiť aj naše rady a odporúčania.

Erotická spodná bielizeň

Vášeň rokmi zo vzťahu vyprchá. Musí to však tak byť aj u vás? Kúpte si sami pre seba zaujímavú spodnú alebo nočnú bielizeň. Venujte ju však zabalenú v krabici pre vášho partnera. O program na večer tak budete mať raz-dva postarané.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa kik.slovensko (@kik.slovensko)

Víkendový glamping pobyt

Nie však hocijaký. Čoraz obľúbenejšie sú rôzne chatky na odľahlejších miestach a skryté v lese či glampingové stany. Vyznačujú sa tým, že v nich nie je televízia, rádio a neraz aj mobilný signál. Cieľom takéhoto pobytu je oddýchnuť si od uponáhľaného sveta a nájsť samého seba.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa #naseslovenske (@naseslovenske)

Wellness pre dvoch

Iným druhom pobytu je wellness. Iba máločo dokáže potešiť tak, ako je dobrý oddych. K tomu stačí pridať už iba saunu, masáž a budete s partnerom ako znovuzrodení. Spoločne stráveným časom viete zároveň upevniť vzťah. Ak chcete nový tip zážitku, namierte si to do sauny, v ktorej saunamajster robí saunové rituály a ceremoniály.

Zážitková gastronómia

To, že láska ide cez žalúdok, je starým známym pravidlom, ktoré sa azda nikdy nezmení. Práve Valentín je skvelou možnosťou ako si dopriať zaujímavú večeru. Vyskúšajte niečo, čo ste doteraz ešte nemali. Či už si vyberiete zo svetovej kuchyne, luxusného podniku alebo prípravy jedla priamo pred vami, určite to vaša polovička ocení.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zimný festival jedla (@zimnyfestivaljedla)

Let balónom

Jedinečným darčekom môže byť aj let balónom. Ide o pomerne dostupný darček, ktorý sa dá kúpiť aj na rôznych zľavových portáloch. Jeho cena je približne okolo 160 € a na výber máte niekoľko miest na Slovensku, z ktorých sa dá vzlietnuť. Na týchto zhruba 60 minút nezabudnete do konca života.

Lístky a vstupenky 

A nie len tak hocijaké. Podľa koníčkov vášho partnera mu môžete vybrať lístky na športovú udalosť, či už futbal, hokejový zápas alebo iné. Má rád hudbu? Výborne, pozrite si koncerty, ktoré sa majú uskutočniť vo vašom okolí. Ak ani jedna z týchto možností nezaujme, stále môžete zvoliť lístky do kina alebo do divadla.

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame