Ešte nemáte darčeky? Ak hľadáte prekvapenie pre nadšenca športu, toto určite poteší!

Darčeky pre športovcov

Týmto darčekom sa športovo založené typy určite potešia (Zdroj: GettyImages)

Máte vo svojom živote niekoho, kto má rád šport? Potom to máte s darčekom pre neho raz-dva vyriešené. Nie je nič lepšie, ako keď venujete darček, ktorý je nielen praktický, ale pomôže tomu druhému aj v udržaní zdravého životného štýlu a kondície. Spísali sme pre vás niekoľko perfektných tipov na darčeky pre športovcov. S ich zaobstaraním sa poponáhľajte, tie najkrajšie sviatky roka sú už za rohom.

Cyklistický nadšenec

Cyklistika zažíva v posledných mesiacoch obrovský nárast v popularite. Ani sa tomu nečudujeme. Tento šport môže vykonávať naozaj každý a to bez ohľadu na vek alebo fyzickú kondíciu. Našim tipom je nádherný cyklistický dres od slovenskej firmy Holokolo. Vybrať si môžete z prevedení, aké inde nezoženiete. Plusom je nielen kvalita a priaznivá cena, ale aj fakt, že dresy sú dostupné v nadrozmerných konfekčných veľkostiach.

Aj keď je oficiálna cyklistická sezóna od jari do jesene, tí najväčší milovníci neodkladajú bicykel ani počas chladnejších dní. V takomto prípade siahnite napríklad po novinke od Holokolo – zimnej cyklistickej bunde vo verzii 2v1 – všitá je v nej už aj vesta.

Pre začiatočníkov so športovou aktivitou

O niečo menej fyzicky náročným, avšak stále obľúbenejším druhom športu je yoga alebo pilates. Ak ešte len s akoukoľvek športovou aktivitou začínate a neviete, čo vás bude baviť, vyskúšajte všetko. Rozumieme, že mnoho ľudí má strach z toho aby navštívili fitness centrum. Myslia si, že sa im bude venovať extra pozornosť, posmechy a podobne. Aj keď to tak rozhodne nebýva, tieto pocity má azda každý začiatočník.

Aj preto bude v úvode pre vás tým pravým Fitshaker. Ide o web, na ktorom po zakúpení členstva nájdete množstvo videí s cvičením. Viete tak vyskúšať yogu, precvičiť si chrbát vďaka pilatesu alebo schudnúť vďaka vysoko intenzívnym tréningom. Výhodou Fitshakeru je to, že ušetríte čas cestou do fitness centra a v porovnaní s permanentkou ušetríte tiež. Členstvo stojí iba 9,90 €.

Milovník zimných športov

Sezóna zimných športov je tu! Ak aj u osoby, ktorú chcete obdarovať, pretrváva láska k lyžovaniu, máme pre vás jedinečný tip na darček, ktorý možno ešte nemá. Je ním vak na lyžiarky alebo púzdro na lyže a palice. Vďaka nim bude manipulácia s pomôckami oveľa jednoduchšia. Navyše, po odlyžovaní nebudete mať mokrý kufor zo zvyšku snehu a aj lyže či lyžiarky sa neobúchajú v kufri auta.

Takéto puzdro sa dá kúpiť aj pre snowboard. K dispozícii ich má väčšina športových obchodov, ale zohnať ich viete napríklad aj na e-shope alza.sk.

Indoor aktivity

Ak ste si nevybrali z vyššie uvedených tipov, skúste niektoré z indoor športových aktivít. Zaujímavou voľbu môže byť lezecká stena. Odporúčame vám zakúpiť si prvý vstup s inštruktorom, ktorý vám vysvetlí všetko potrebné. Nemusíte mať z toho vôbec strach, je to jednoduché a skvelo sa pritom zabavíte. Z našej skúsenosti odporúčame napríklad lezeckú stenu K2, ktorá sa nachádza v Bratislave.

Vybrať si môžete však aj z aktivity, pri ktorej viete byť spolu s partnerom. Čo tak hodiny tanca? Či už súkromné alebo verejné, pohyb v každom prebúdza endorfíny radosti. Tanečná škola sa nachádza určite aj vo vašom meste. Ceny sa pohybujú rôzne, záleží od druhu tanca.

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame