Ako by oslávila Valentín hlavná hrdinka Sexu v meste? Pozrite, čo všetko by si dopriala!

Kim Cattrall ako Samantha Jones vo filme Sex and the city

Kim Cattrall ako Samantha Jones vo filme Sex and the city (Zdroj: shutterstock)

Ženy, oslávte deň zamilovaných výnimočne a inak. Obdarujte sa niečím jedinečným, čo vám bude pripomínať ako dôležité je starať sa o seba. Samathna Jones zo seriálu Sex v meste vás môže inšpirovať. Pozrite si tipy, ktoré skrášlia, nadchnú, upokoja či skvalitnia vaše voľné chvíle. Oslávte seba! Nie je nič zlé na tom uprednostniť svoje túžby, dopriať si niečo extra a vychutnávať voľné chvíle podľa seba.


VIDEOTIP Valentínsky linecký koláč: Potešte svojich najbližších


Perfektným príkladom je postava Samantha Jones zo seriálu Sex v meste. Jej nezávislosť, vášeň a autenticita nás môžu inšpirovať. Vo filme Sex and the city Samantha zatúži po nádhernom a hriešne drahom prsteni v tvare kvetu. Vníma to ako poďakovanie sebe samej za to, ako tvrdo pracovala a kam to dotiahla.

Jej nápad však prekazí Samanthin partner a v domnienke, že ju poteší jej prsteň kúpi. Tvrdo pracujúcu Samanthu to samozrejme nepoteší, ale pochopiteľne rozzúri. Mal to byť jej materiálny triumf.

Hodnotný darček pre seba

Blížiaci sa sviatok zamilovaných často skôr deprimuje ako poteší. Nezamýšľajte sa nad vaším súčasným alebo bývalým vzťahom a už vôbec sa neporovnávajte. Urobte to tento rok inak! Zamerajte sa na seba. Deň si môžete skrášliť meditáciou, horúcim kúpeľom, jogou, extra spánkom, čítaním a robením vecí, na ktoré zvyčajne čas nemáte.

Niečím extra môže byť aj hodnotný darček pre seba. Len si to predstavte, vždy keď sa na danú pozornosť pozriete, pripomenie vám, aby ste sa mali rady a neboli na seba tak kritické. V tomto prípade nejde len o vec. Má to i hlbší význam, ktorý chlapi možno ani nepochopia. Do výberu sme zaradili len kvalitné veci, drahšie, také, čo vám naozaj vydržia.

Kim Cattrall ako Samantha Jones vo filme Sex and the city
Kim Cattrall ako Samantha Jones vo filme Sex and the city (2008) (Zdroj: HBO)

Ručne robené náušnice

Tento dar vám pripomenie aká ste výnimočná. Každý kus šperku je vyrobený hodinami sústredenia a úsilia. Každý kus je výnimočný a na svete nenájdete dva rovnaké. A taká ste aj vy, jedinečná. Nádherné a ručne prepracované náušnice ako pripomienka lásky. Lásky k sebe.

Náušnice od značky Slovenské korene a GL&Odzuzičky
Náušnice od značky Slovenské korene a GL&Odzuzičky (Zdroj: Handmade stránka robene.sk)

Pozrite si tvorbu značky GL&Odzuzičky, ktorá šikovne pracuje s kovom aj drevom. Eleganciu a noblesu s využitím Swarovski Crystals nájdete u návrhárky Zuzany Szabovej.

Ručne robené náušnice od návrhárky Zuzany Szabovej
Ručne robené náušnice od návrhárky Zuzany Szabovej (Zdroj: Handmade stránka robene.sk)

Prezrite si viac originálnych kúskov na Robene.sk.

Kabelka ako čerešnička na outfite

Doprajte si luxusnú koženú kabelku s nádychom folklóru, s ktorou zaručene zažiarite. Sú ručne šité cez drevo, čo zaručuje ich pevnosť a dlhšiu životnosť. Všetky kabelky s ľudovým vzorom si môžete prezrieť v dielničke GL&Odzuzičky.

Luxusné kožené kabelky od GL&Odzuzičky
Luxusné kožené kabelky od GL&Odzuzičky (Zdroj: Handmade stránka robene.sk)

Ak máte radšej minimalistický štýl, tak by vášmu oku nemali ujsť kabelky z dielne obľúbenej Lu.Lo Bags.

Ručne prepracované kabelky a tašky od značky Lu.Lo Bags
Ručne prepracované kabelky a tašky od značky Lu.Lo Bags (Zdroj: Handmade stránka robene.sk)

Chvíľa pre seba s tou pravou vôňou

Spríjemnite si svoje chvíle voľna so štýlovými a krásne voňavými sójovými sviečkami značky Vonný sen. Sú zdravé, pomaly horia a celý príbytok prevoňajú prírodnými vôňami. Radosť relaxovať v takej atmosfére.

Štýlové a voňavé sójové sviečky od značky Vonný sen
Štýlové a voňavé sójové sviečky od značky Vonný sen (Zdroj: Handmade stránka robene.sk)

Pre tie najvystresovanejšie

Základom je odbúravať stres a vedieť si vychutnať chvíľky pre seba. S luxusnými merino dekami od značky MoaMi si užijete každú sekundu. Pri čítaní, pozeraní seriálov alebo meditácii. Ich posolstvo ideálne prezentuje prvá veta v popise produktu: Jemnučké obláčiky z lásky vyrobené iba pre Vás!

Luxusné a obrovské merino deky znažky MoaMi
Luxusné a obrovské merino deky znažky MoaMi (Zdroj: Facebook stránka MoaMi)

Plní elánu aj na Facebooku: Buďte v obraze a nenechajte si ujsť už žiadny zaujímavý článok

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame