Nezmeškajte koncert Brontosauři revival v Oáze zážitkov na Liptove: Čaká vás atmosféra notoricky známych hitov

koncert Brontosauři v Demänová rezort

Spojte spomienkový koncert s pobytom počas čarovnej jesene v Demänová Rezort (Zdroj: Facebook/demanovarezort)

V krásnom Demänová Rezort sa pri príležitosti výročia Nežnej revolúcie rozhodli usporiadať hudobné podujatie, ktoré opäť spojí Slovákov a Čechov!

Predstavujeme vám kapelu Brontosauři revival – stálicu českej folkovej scény a zároveň jediný oficiálny revival, ktorý uznávajú aj samotní pôvodní autori. Pokiaľ ste nikdy nemali možnosť kapelu Brontosauři zažiť naživo a ich tvorba vám má čo povedať, pozývame vás na nezabudnuteľný CZ/SK večer s kapelou Brontosauři revival do Demänová Rezort na Liptove.

ubytovanie v demänová rezort
(Zdroj: Demänová rezort)

Neopakovateľná atmosféra & notoricky známe hity

Kapela sa zameriava na tvorbu skupiny Brontosauři, ale v ich repertoári nájdete aj celú tvorbu bratov Nedvědovcov a ich pôsobenie v zoskupení Spirituál Kvintet. V tento špeciálny večer s neopakovateľnou atmosférou si pripomenieme notoricky známe hity, no oprášime aj menej známe skladby a vzdáme poctu ľuďom, vďaka ktorým vzniklo veľa krásnej hudby.

Brontosauři revival
(Zdroj: Kapela Brontosauři)

Zažite predĺžený víkend s koncertom

Spojte spomienkový koncert s pobytom počas čarovnej jesene v Demänová Rezort – Slovákov aj Čechov čaká vďaka sviatku predĺžený víkend! Vybrať si môžete od dvojlôžkových izieb až po luxusné loftové apartmány či wellness chaty.

interiér v demänová rezort
(Zdroj: Demänová rezort)

Sledujte náš Facebook

Zdroj: Tlačová správa/Predpredaj.sk
Odporúčame