Dni Vianoc v Inchebe s unikátnou výstavou betlehemov

Dni Vianoc

SITA

Najkrajšie sviatky roka sa pomaly ale isto blížia a mnohí z nás už premýšľajú, ako na Vianoce urobia radosť svojim najbližším.

Plánujete tento rok darčeky nakúpiť v predstihu a bez zbytočných stresov? Chcete si pri nákupoch oddýchnuť a nechať deti, aby sa v predvianočnom čase dosýta vybláznili a zabavili? Navštívte Dni Vianoc v bratislavskej Inchebe. Od 3. do 21. decembra na vás čaká 300 predajcov s bohatou ponukou sortimentu – oblečenie, vianočné dekorácie, hračky, knihy, kozmetika, šperky a bižutéria, kožený tovar, elektronika, zábavná pyrotechnika, či doplnky do interiéru. Navyše, tradičné vianočné trhy v Inchebe ponúkajú aj tovar a značky, ktoré v ponuke veľkých obchodných centier nenájdete.

Aby ste si predvianočnú atmosféru vychutnali naplno, pripravený je pre vás bohatý program. Keďže k Vianociam neodmysliteľne patrí betlehem, Dni Vianoc v Inchebe vám prinášajú unikátnu výstavu betlehemovviac ako 800 kúskov od výtvarníka Jozefa Práznovského zo Žiliny, pre ktorého je výroba betlehemov celoživotnou záľubou. Jozef Práznovský je držiteľom dvoch certifikátov Slovenskej knihy rekordov – zápis získal za najväčší počet vystavených betlehemov od jedného autora a za najmenší vyrobený betlehem, ktorého rozmery sú 6×6 milimetrov. Betlehemy vyrobené na zápalke, v chlebe, makovičke, čiapočke žaluďa, v mušli, v bobuľke hrozna, v novom korení, v kopýtku prasiatka a v mnohých ďalších predmetoch budú nepochybne pastvou pre vaše oči.


Mohlo by vás zaujať: Vianoce vás nemusia zruinovať: Nakupujte darčeky umne a s prehľadom


Počas Dní Vianoc si tiež spoločne zaspomíname na doby Repete. Každá streda (3.12., 10.12., 17.12.) bude patriť skvelej Gizke Oňovej. Nákupy darčekov vám spríjemní varením vianočných špecialít a svojimi hitmi, ktoré preveril čas.

Dni Vianoc nezabúdajú ani na najmenších, ktorí sa Vianoc a Ježiška nevedia dočkať. Každý štvrtok (4.12, 11.12, 18.12.) Dni Vianoc spestrí perníková chalúpka, v ktorej si deti budú môcť upiecť svoj vlastný medovníček. Prvý víkend (6.-7.12.) bude patriť všetkým zábavychtivým. Počas festivalu spoločenských hier HRAtislava si v Inchebe budete môcť zahrať niektorú z tisícky spoločenských hier z celého sveta.


Mohlo by vás zaujať: Spravte deťom skvelé Vianoce: Z týchto darčekov budú nadšené!


Na druhý víkend (13.-14.12.) je v Inchebe pre všetky detičky prichystaný Detský vianočný raj. Celá jedna hala sa premení na úžasný svet smiechu a radosti s najrôznejšími atrakciami. Tvorivé dielne, trampolíny, perníková chalúpka, čítanie vianočných rozprávok, hravé varenie s deťmi, cirkusové umenie, cvičenie a tancovanie s detičkami, maľovanie na tvár a mnoho iného…na tento víkend vaše deti určite nezabudnú!

Vianočná atmosféra a najmä široký výber vianočných darčekov na vás čakajú počas Dní Vianoc v Inchebe od 3. do 21. decembra.

Kúpte si vstupenku na Dni Vianoc cez predpredaj.sk a získajte 10 % zľavu v stánku ANC Seven (Moje Pančuchy)

Zdroj: SITA, SITA, PR článok
Odporúčame