Originálne vianočné priania cez e-mail: Potešte svojich blízkych moderným spôsobom!

vianočné prianie

(Zdroj: Plní elánu/Laura Kamody)

December je tu! Ani sa nenazdáte a opäť budeme oslavovať najkrajšie sviatky v roku. Pokiaľ chcete vašich blízkych potešiť o niečo skôr, môžete tak urobiť s originálnymi vianočnými pohľadnicami. Práve teraz máme pre vás jedinečnú ponuku, kedy ich môžete získať úplne zadarmo!

Nie sú len pekne, ale aj ekologické. V dnešnej dobe musíme dbať na životné prostredie. Dôležité sú aj malé krôčky, prečo teda nezačať práve s prianiami. Máte radi milé veršíky, alebo radšej stručnú eleganciu? Pripravili sme pre vás až 12 originálnych pohľadníc, z ktorých si určite vyberie každý.

Ako elektronické priania získať?

Je to veľmi jednoduché! Stačí, keď sa prihlásite na odber článkov. Do vyznačenej kolónky nižšie uvediete svoju e-mailovú adresu. Následne stačí potvrdiť odber a môžete sa tešiť na vašu týždňovú dávku top článkov. Len teraz získate aj jedinečnú zbierku vianočných pohľadníc. Po prihlásení sa na odber vám do niekoľkých minút príde na Váš e-mail. Neváhajte, je to úplne zadarmo! Pokiaľ ste sa na odber článkov už prihlásili, pohľadnice vám prídu na e-mail v priebehu dnešného dňa.

Čo je odber článkov?

Prihlásením sa na odber článkov budete mať pravidelný prehľad o všetkom, čo potrebujete! Prehľad budete do svojej schránky dostávať jedenkrát do týždňa. Taktiež vám vždy v piatok pošleme článok týždňa. Po otvorení e-mailu stačí kliknúť na obrázok alebo tlačidlo Pokračovať na článok a budete presmerovaný rovno na vami vybraný článok. Každý týždeň tak budete dostávať prehľad tých najlepších tipov, receptov, trikov ale aj výber zaujímavých tém.

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame