HOROSKOP na júl vám napovie, kam by ste sa mali vybrať na dovolenku: Závidieť budeme Rakom!

Horoskop na leto

Júlový horoskop vám prezradí, ako dopadne vaša dovolenka (Zdroj: GettyImages)

Júl je pre mnohých ľudí milovaným obdobím. Veľa slnečných lúčov spôsobuje lepšiu náladu, ľudia sú priateľskejší a uvoľnenejší. Tento mesiac bude patriť najmä Rakom. A čo ostatné znamenie? Zistite, čo vás čaká!

Vodnár (20. január – 18. február)

Vždy ste patrili medzi ľudí, ktorí našli riešenie aj v neriešiteľnej situácii. Hovorí sa o vás, že vidíte aj za roh a viete predvídať. Na druhej strane, v poslednom období ste začali vyhľadávať samotu. Prečo? Zdá sa, že si nesiete v sebe nejakú traumu. Možno vám pomôže prechádzka osamote uličkami nádherného Ríma.

Ryby (19. február – 20. marec)

Cestovať ste začali až v neskoršom veku, čo je pochopiteľné vzhľadom k vašej rodinnej situácii. Mnohí máte za sebou naozaj krásne destinácie. Izrael, Thajsko aj Macedónsko. Nezabudli ste však objavovať krásy aj našej krajiny? Kedy naposledy ste boli v Malých Karpatoch? Tak je to aj s vaším životom. Často hľadáte niečo iné a nevidíte, čo máte priamo pod nosom.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Kde sa vytratil váš pozitívny prístup k životu? Prečo sa trápite niečím, čo ste už dávno mali nechať plávať? Vykašlite sa na všetky povinnosti a doprajte si oddych. More a slnko vám mimoriadne pomôžu, Chorvátsko bude stávkou na istotu.

Býk (21. apríl – 20. máj)

V júli dostanete na prvý pohľad viaceré neodolateľné ponuky. Dobre ich zvážte, nie každá musí byť tak výhodná ako sa môže spočiatku zdať. Ak vám však príde ponuka na predĺžený víkendový pobyt, neodmietnite ju.

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Nie ste práve typom, ktorý by sa rád nečinne vyhrieval na ležadle pri mori. Stavte preto na kombináciu pohybu a oddychu. Skvelou voľbou môže byť slnečná Mallorka, kde si príde na svoje aj každý milovník cyklistiky.

Rak (22. jún – 22. júl)

Júl bude patriť vám. Nielen, že budete oslavovať narodeniny, ktoré dopadnú nad očakávanie dobre, ale užijete si aj skvelú dovolenku. Aj keď milujete exotické destinácie, v júli by ste mali zvoliť radšej Európu a krajinu, v ktorej ste ešte neboli. Zaujímavé môže byť pre vás Francúzsko alebo Portugalsko.

Lev (23. júl – 22. august)

Podobne ako Rak, aj vy máte veľmi radi leto a nevadia vám ani vyššie teploty. Je vám však ľúto minúť si peniaze na dovolenku. Potrebujete ju však ako soľ a to nielen vy, ale aj váš partner. Môže to byť skvelá príležitosť, ako sa opäť zblížiť. Hľadajte takú destináciu, ktorá ulahodí obom. Kombinácia histórie a pekných pláží sa dá nájsť v Dubrovníku.

Panna (23. august – 22. september)

Máte neopodstatnený strach z budúcnosti a zo scenárov, ktoré si vytvárate iba vy vo svojej hlave. Urobte krok mimo vašej komfortnej zóny. Ak sa bojíte lietať, je najvyšší čas skúsiť to. Letecká doprava patrí štatisticky k tým najbezpečnejším a vy vďaka tomu objavíte svoje druhé ja. Zvoľte si krátky let. Turecká Alanya je približne dve hodiny letu od nás.

Váhy (23. september – 22. október)

Váhate, či sa niekam vybrať? Určite áno. Skvelým variantom pre vás však bude aktívny oddych. Vyberte sa objaviť zákutia našej krajiny a spoznajte viaceré vrcholy alebo hrady a zámky. Vaše srdce sa na jednej strane naplní hrdosťou z prírodných krás, avšak zarmútia vás aj niektoré zážitky. Tie však môžu viesť k podnikateľským aktivitám. Trúfnete si na to?

Škorpión (23. október – 21. november)

Nie je to všetko o dovolenkovaní. Vy si to plne uvedomujete, ako to však vidia ľudia vo vašom okolí? Podľahnete nátlaku alebo si presadíte svoje? Váš postoj k tejto téme rozhodne o vašom ďalšom osude. Nemusí to byť však príjemné, či už pre vás alebo pre vášho partnera.

Strelec (22. november – 21. december)

Niektorým Strelcom sa zhorší zdravotný stav a neumožní im to ďaleký presun. Nič to, aj doma je možné vykúzliť perfektnú atmosféru. Ozvite sa priateľom, pozorujte hviezdy na jasnej oblohe, grilujte a v zdravej miere si vychutnajte vitamín D, ktorý slnko ponúka.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Zažijete krásnu letnú lásku. Nevedno, či bude platonická alebo vo vašom živote ostane ešte dlhé obdobie. Nebude chýbať romantika, rumanec na lícach aj vôňa levandule. Raz darmo, okolie Toskánska, kam by ste sa mali vybrať, len umocní tieto pocity a vy prežijete romantický filmový príbeh aj v realite.Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame