Hudobná výprava do Chorvátska: Nezabudnuteľný koncert s Goranom Karanom

Odovzdá vám kúsok chorvátskej duše a ponoríte sa tak do atmosféry plnej lásky a nostalgie (Zdroj: Cultus Ružinov)

Milovníci dalmátskej hudby, pozor! Dlhoočakávaný koncert s legendárnym chorvátskym spevákom Goranom Karanom vás čaká na jednom z najkrajších miest v Bratislave. Ak túžite po autentickom hudobnom zážitku a chcete sa nechať uniesť známymi chorvátskymi melódiami, toto je príležitosť, ktorú si nesmiete nechať ujsť.

Goran Karan, známy svojím zamatovým hlasom a hlbokými emóciami, vás svojou hudbou prenesie priamo na brehy Jadranu. Jeho jedinečný talent a schopnosť prenášať vášeň a romantiku prostredníctvom piesní sú neprekonateľné. Odovzdá vám kúsok chorvátskej duše a ponoríte sa tak do atmosféry plnej lásky a nostalgie.

Koncert
sa uskutoční 3. augusta 2023 v úchvatnom amfiteátri pri Štrkoveckom jazere v bratislavskom Ružinove. Začiatok podujatia je naplánovaný na 19:00 hodinu, a to je tá správna hodina, aby ste sa mohli oddať nádherným tónom, ktoré vás ponesú na hudobnú vlnu chorvátskeho pobrežia.

Ružinovský amfiteáter, súčasť prírodnej oázy pri Štrkoveckom jazere, poskytuje ideálnu atmosféru pre tento jedinečný hudobný zážitok. Obklopení krásnou prírodou a sprevádzaní zvukmi Goranovho hlasu sa zaručene ocitnete v inom svete, ktorý vás obklopí a dovolí vám načerpať novú energiu.

POSLEDNÉ vstupenky na tento večer plný vášne a hudobnej mágie sú v predaji na Predpredaj.sk, preto neváhajte a zabezpečte si svoje miesto na koncerte, ktorý sa vám na dlhú dobu vtisne do pamäti.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame