Jarná detoxikácia, únava a črevné parazity

brucho

PR článok

Teraz je vhodný čas na detoxikáciu organizmu! Čo robíte pre to, aby ste sa cítili lepšie? Držíte pôst, diéty či zvýšite príjem vlákniny? Ak sa stále necítite dobre, mali by ste sa zamyslieť nad črevnými parazitmi. Práve tí spôsobujú únavu, bolesti hlavy či zažívacie ťažkosti. Samotná detoxikácia nestačí na to, aby ste tieto tvory vypudili z tela von a pocítili úľavu. Ako sa teda zbaviť týchto problémov?

Zbavte sa únavy či zažívacích ťažkostí!

Práve odčervenie vášho tela je posledným krokom k tomu, aby ste sa naozaj zbavili vašich ťažkostí. Rady, ktorých je plný internet, síce sú efektívne pre detoxikáciu, ale už nemyslia na tieto neviditeľné tvory. A zrovna črevné parazity spôsobujú, že sa po zime vaše telo nemôže naštartovať. Cítite sa nafúknutí, máte zápchu alebo trpíte dlhodobou únavou? Parazity sa do vášho tela môžu dostať už len vďaka tomu, že máte doma domáceho maznáčika. Stačí jedno olízanie alebo pomaznanie sa s ním. Áno, naozaj tak málo stačí k tomu, aby do vás paraziti vnikli. Viete, že počet parazity nakazených ľudí rastie? Prečo by ste ich nemohli mať práve vy!

Viac informácií teraz na www.parazitex.sk

  

Výskyt parazitov rastie

Myslíte, že sa vás parazity netýkajú? Mýlite sa. V krajinách EÚ sa výskyt črevných parazitov odhaduje na 8 – 12%, čo dokumentujú napr. Štúdie z Grécka či Talianska. U nás však chýba pravidelný monitoring výskytu parazitov u obyvateľstva. Prieskum na východnom Slovensku z roku 2010 zistil, že v priemere 20% detí trpí na parazitárne ochorenia. Podľa hlásenia parazitologické laboratórií v SR sa postupne zvyšuje záchyt črevných parazitóz. Za rok 2016 to bolo viac ako 2.300 prípadov, zdrojom je štatistika SZÚ. To je len špička ľadovca. Ide o prípady zistené na základe zjavných príznakov. Vo väčšine prípadov sa v prvotnej fáze parazity neprejavujú, alebo sprievodné príznaky pripisujeme niečomu inému.

Viac informácií teraz na www.parazitex.sk

  

Očistite dokonale svoje telo vďaka dvojitej detoxikácii

Vďaka zvýšenej hygiene sme si odvykli vykonávať pravidelnú vnútornú očistu organizmu. To je zle. Aby ste svoje telo dostali do maximálnej harmónie, je potreba vykonávať dvojitú detoxikáciu. Tzn. očistiť telo od toxínov, ale aj od prípadných parazitov. Pomôžu vám s tým osvedčené bylinky, ktoré je možno extrahovať. Napríklad cesnak využívali už naše babičky. Aj orech či tymian má preukázateľné antioxidačné účinky. To všetko, a ešte niečo navyše nájdete v úplne prírodnom prípravku ParazitEx, ktorý pomáha udržiavať správnu funkciu čriev a je vhodný aj k celkovej detoxikácii. Stačí len dodržať mesačnú kúru, ktorú treba užívať len 2x ročne. Získajte všetky tieto benefity dvojitej detoxikácie vďaka ParazitExu.

Kúpiť teraz na www.drmax.sk

 


ParazitEX

 

Ako ParazitEx funguje? Úplne na prírodnej báze.

Základom unikátneho zloženie prípravku ParazitEx je prémiová 100% rastlinná formulácie. Tieto extrakty pomáhajú k detoxikácii, posilnenie obranyschopnosti organizmu a na parazity. Doplnok stravy ParazitEx obsahuje kombináciu 9 overených bylinných extraktov pre správne fungovanie zažívacieho systému so zameraním na črevné parazity. Obsiahnutá papája obsahuje latex s proteolytickou aktivitou, uľahčuje trávenie bielkovín a má negatívny vplyv na vývoj črevných parazitov ako sú červy. Prípravok je možno zakúpiť v lekárňach aj pod predchádzajúcim názvom ParazitEx, zloženie aj cena zostávajú úplne rovnaké. Využite akčnú ponuku ParazitEx na eshope Dr.Max za cenu 19,79 €.

Kúpiť teraz na www.drmax.sk

Zdroj: PR článok, PR článok, PR článok
Odporúčame