Ktorá je vaša zasľúbená krajina podľa zverokruhu? Zistite, kde by ste našli šťastný život

Život v krajine podľa znamenia zverokruhu

Ktorá krajina aby vám najviac vyhovovala na život podľa znamenia zverokruhu? (Zdroj: GettyImages)

Astrológia vychádza z presvedčenia, že na náš život vplýva postavenie hviezdy či nebeských telies. Tie nám neraz dokážu napovedať o našich ďalších krokoch, ale aj rozuzliť to, čo nás trápi. Ako je to v prípade ideálneho miesta na život?

Vodnár (20. január – 18. február)

Vodnári sú kamarátske bytosti. Nájdeme však medzi nimi tiež impulzívne osobnosti, ktoré sa vyznačujú akčnou či odvážnou povahou. Navyše, majú otvorenú myseľ a sú za pokrok. Výborne by sa preto cítili v progresívnom Holandsku. Táto krajina je známa tým, že má liberálny prístup k životu, nesúdi ľudí a poskytuje tak dostatok príležitostí na to, aby sa tu priateľský človek narodený v znamená Vodnára udomácnil.

Ryby (19. február – 20. marec)

Nie je žiadnym tajomstvom, že toto vodné znamenie patrí medzi tie citlivejšie. Niekedy však ľudia narodení v znamení Rýb podľahnú ilúziám a aj preto má množstvo z nich umelecké sklony. Tie sa im môžu naplniť v bájnom a antickom Grécku, ale tiež v Maroku, ktoré im poskytne dostatok podnetov na inšpiráciu.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Súťaživé a impulzívne znamenie, ktoré si pevne stojí za svojím. Aj tak by sa dal charakterizovať Baran, ktorý sa rád postaví na zadné. Jednou z možností na jeho úspešné udomácnenie je Írsko. Táto krajina je síce malá, ale hrdá a silná.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Nejeden Býk si chce vychutnávať život, čo vidno aj na jeho správaní. Sú to pôžitkári, ktorí však milujú stabilitu a istotu. Tú im dokáže poskytnúť práve Švajčiarsko. Nielen, že sú tu vysoké platy a nadštandardná životná úroveň, no zároveň ide o krajinu, ktorá patrí k tým najstabilnejším.

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Citliví Blíženci niekedy reagujú na zmeny prehnane. Napriek tomu je pre nich podstatné nájsť si zázemie, v ktorom budú šťastní. Ich domovom môže byť rôznorodé Taliansko alebo exotická India. Práve v druhej menovanej krajine je veľká pravdepodobnosť, že sa uchýlia k duchovnému vnímaniu života.

Rak (22. jún – 22. júl)

S Rakmi to nie je vôbec jednoduché. Ak si ich však ľudia získajú, nájdu v Rakovi priam celý vesmír. Toto najcitlivejšie znamenie v horoskope túži po bezpečí, istote, láske a bezpodmienečnom prijatí. Výbornou možnosťou na skúsenie nového života sa tak javí Kanada. Je to totiž priateľská, moderná a rozmanitá krajina, v ktorej sa nevyskytujú silné predsudky. Rakom by sa však mohlo páčiť aj v prímorskej časti Francúzska.

Lev (23. júl – 22. august)

Ohnivé znamenie, ktoré sa priam dožaduje toho, aby sa stalo stredobodom pozornosti vo väčšej spoločnosti, ale aj pre konkrétnu osobu. Podobne ako Rak, aj Lev môže nájsť svoje šťastie vo Francúzsku. Krok vedľa však neurobí ani za oceánom alebo v pulzujúcom Dubaji.

Panna (23. august – 22. september)

Panny sú známe svojou dobrosrdečnosťou aj obetavosťou. Tak rýchlo, ako si dokážu nájsť nových priateľov, dokážu zároveň stratiť tých starých. Niekedy sú totiž príliš chladné. Nemecko, ktoré je zamerané na detail, môže sedieť väčšine ľudí narodených v znamení Panny. Ak však patríte k Pannám, ktoré sa vyznačujú najmä svojským humorom, vyberte sa do Anglicka.

Váhy (23. september – 22. október)

Váhy síce neznášajú konflikty, no napriek tomu dokážu myslieť aj na seba. Pokiaľ hľadáte miesto, kam by ste sa presťahovali, zvážte Švédsko. Je známe svojím zmyslom pre spravodlivosť. V prípade, že máte chuť odísť ešte ďalej, spoznajte Singapur.

Škorpión (23. október – 21. november)

Väčšina Škorpiónov sa môže pochváliť výborným analytickým myslením aj dobrou pamäťou. Oveľa horšie im to však ide v medziľudských vzťahoch. Môže za to najmä ich tvrdohlavosť a to, že si myslia, že majú vždy pravdu. Pri Škorpiónoch neexistuje jedna správna odpoveď v tom, kde by sa im mohlo páčiť. V hre je Anglicko, studené Nórsko aj dobrodružná Austrália.

Strelec (22. november – 21. december)

Máte radi spravodlivosť, vzdelávanie, no napriek tomu ste skôr samotársky typ. Viac ako nákupné centrá je vám blízka príroda, kde môžete v tichosti rozjímať. Čo tak skúsiť Nový Zéland alebo Škótsko? Nádherné zelené stráne a prírodné krásy vás budú dobíjať energiou.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Množstvo Kozorožcov je materiálne založených. Pod kontrolou však chcú mať nielen svoje financie a majetky, ale tiež vzťahy. Aj preto s vysokou pravdepodobnosťou zpadnete v Nemecku či v Rakúsku. Obe krajiny totiž ponúkajú možnosti na dobrý život a zároveň sú v rámci budovania si vzťahov zdržanlivé.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame