Knižný tip: Dielo, ktoré vám možno zachráni život

Kniha

Kniha, ktorá vám zmení život (Zdroj: Freepik/wirestock)

Kniha, ktorá vám možno zachráni život zodpovie všetky vaše otázky. Každý z nás chce byť zdravší, silnejší a dožiť sa čo najvyššieho veku. No ktoré metódy naozaj fungujú? Naozaj jestvujú superpotraviny? Ako minimalizovať riziko cukrovky, rakoviny a Alzheimerovej choroby? Aká škodlivá je v skutočnosti laktóza? Sú výživové doplnky nevyhnutné? A čo na to voľné radikály?

Zabudnite na divoké trendové diéty a fitnes programy celebrít. Vedecký publicista Graham Lawton prináša nový pohľad na zdravie, výživu a životný štýl. Oddeľuje dojmy od pojmov a kriticky sa vyrovnáva s množstvom mätúcich údajov a desivých titulkov v časopisoch. Na základe najnovších vedeckých výskumov a štatistík ponúka pravdu o diétach a stravovaní, o drogách, desaťtisíc krokoch denne, slanine, počítaní kalórií, káve, mliečnych výrobkoch, spánku, vláknine, „opiciach“, soli, cukre, kardiu, opaľovacích krémoch, statínoch, vitamínoch a o mnohom ďalšom.

Graham Lawton často šliape na mínové pole, no nie samoúčelne. Jeho cieľom je vyvrátiť prežité mýty a rozlíšiť bludy od faktov. Táto kniha odhaľuje pravdu o módnych trendoch v stravovaní. Vysvetľuje skutočné vedecké poznatky za lepším zdravím a vďaka tomu vám možno zachráni život.

Graham Lawton – Kniha, ktorá vám možno zachráni život
Vydavateľstvo: 
N Press
Počet strán: 352
Rok vydania: 2021
Žáner: Motivačná
Odporúčaná cena: 14,40 eur.

Kúpte si túto knihu na Martinus.sk!

Kniha, ktorá vám možno zachráni život
Kniha, ktorá vám možno zachráni život by mala byť aj vo vašej knižnici (Zdroj: Martinus)

Plní elánu aj na Facebooku: Buďte v obraze a nenechajte si ujsť už žiadny zaujímavý článok

Zdroj: Martinus
Odporúčame