Knižný tip: Strhujúci príbeh Voľný pád prináša neodolateľnú zmes napätia a erotiky

Kniha Voľný pád je plná vzrušenia a erotiky (Zdroj: Gettyimages)

Strhujúci príbeh od autorky svetových bestsellerov Sandry Brown prináša neodolateľnú zmes napätia a erotiky. Aj preto dostal prívlastok sexy triler.

Keď pre nepreniknuteľnú hmlu na americkom východnom pobreží skolabuje doprava na zemi aj vo vzduchu, jediný, kto si trúfne sadnúť do kokpitu lietadla, je Rye Mallett. Je to skúsený a nebojácny profesionálny pilot, ktorý vždy dopraví všetko tam, kde je potrebné a načas. Podujme sa doručiť tajomnú čiernu schránku do mestečka v severnej Georgii, kde na ňu už netrpezlivo čaká istý doktor Lambert.

Po núdzovom pristátí v neďalekom lese, spôsobenom pokusom o sabotáž, striehne na Malletta ďalšie nemilé prekvapenie: namiesto jeho klienta sa pri lietadle zjaví neznáma žena, ktorá sa predstaví ako Brynn O´Nealová a dožaduje sa vydania schránky. Rye odmietne, a tak sa chtiac-nechtiac zapletie do mimoriadne nebezpečnej hry. Zásielku totiž treba doručiť čo najskôr a očividne ju chce získať aj niekto iný – niekto, kto by bol pre ňu ochotný aj vraždiť…

SANDRA BROWN, úspešná americká spisovateľka, sa narodila v roku 1948 v texaskom meste Waco. Vyštudovala angličtinu a literatúru, pracovala ako herečka, manažérka, modelka a televízna reportérka. K písaniu ju priviedla náhoda, ale po úspechu, ktorý jej priniesli prvé romány, sa definitívne vybrala literárnou cestou a dnes je autorkou desiatky svetových bestsellerov. Vydavateľstvo Slovenský spisovateľ vydalo v slovenčine dva romány Sandry Brown: Krvavé spomienky (2019) a Zrada (2019).

Sandra Brown – Voľný pád
Vydavateľ: Slovenský spisovateľ
Počet strán: 392
Rok vydania: 2020
Žáner: Beletria
Odporúčaná cena: 12, 41

Kúpte si túto knihu na Martinus.sk!

Kniha Voľný pád
Strhujúci príbeh prináša neodolateľnú zmes napätia a erotiky (Zdroj: Martinus)

Chcete čítať viac takýchto článkov? Sledujte nás aj na Facebooku!

Zdroj: TS
Odporúčame