Mesačný horoskop pre Strelca: Budú jeho ďalšie týždne rovnako ohnivé ako jeho znamenie?

Škorpión mesačný horoskop

Aké bude nasledujúce týždne pre ľudí narodených v znamení Škorpióna? (Zdroj: GettyImages)

Pokiaľ ste sa narodili v období medzi 23. novembrom až 21. decembrom, patrí vám znamenie vo zverokruhu s názvom Strelec. Vládne vám Jupiter, ktorý vás podmieňuje k dosahovaniu víťazstiev. Živel, ktorý sa s vami najviac spája, je jednoznačne oheň.

Aj keď ste vizionárom, ktorý je veľkorysý a mimoriadne aktívny, nie je to len o vašich silných stránkach. Treba prijať aj tie slabé, ktoré sú častokrát spojené s netrpezlivosťou alebo nekritickosťou voči vám samotným. Ako budú vyzerať vaše ďalšie týždne?

Zdravie

Počas najbližších dní príde záťažový test v podobe enormného nervového vypätia. Pozor, aby sa príliš nepreťažili, inak si koledujete o veľký zdravotný problém. Je najvyšší čas spomaliť a oddýchnuť si, po celom roku si to zaslúžite.

Práca

Celoživotná snaha o zlepšovanie sa v pracovnej oblasti sa vám vypláca a vy môžete žať ovocie. Robíte to ale tak? Aj keď ste v práci kľúčový, naučte sa odhadnúť svoje sily. Nemusíte sa báť, že by vás krátka dovolenka vylúčila z kolektívu.

Láska a vzťahy

Vo svojom živote ste našli osobu, ktorá je pre vás tou pravou. Niekedy ju však pod vplyvom množstva práce odsúvate na druhú koľaj. Aj keď v osobnom živote nemožno očakávať žiadne negatívne dni, mali by ste si sami uvedomiť, že je potrebné sa tomuto vzťahu viac venovať a rozvíjať ho.

Financie

V oblastí financií sa vám bude mimoriadne dariť. Tešiť sa môžete na neočakávané zvýšenie platu ale aj úspech v ďalších oblastiach. Je možné, že niektoré veci nakúpite výrazne lacnejšie, ako ste očakávali. V hre je aj istá finančná ponuka, ktorá sa neodmieta.

Aké sú top kúpele na Slovensku? Porovnali sme ich za vás v tomto článku

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame