HOROSKOP pre Škorpióna: Najbližšie týždne sú pre vás ideálne na investovanie a kúpu nehnuteľnosti

Horoskop Škorpión

Čo čaká Škorpiónov najbližšie týždne? (Zdroj: GettyImages)

Iba málo znamení má také výrazné a niekedy ťažko zvládnuteľné povahové črty ako práve Škorpión. Toto znamenie nosia ľudia narodení od 24. októbra do 22. novembra. Znameniu vládnu až dve planéty: Mars a Pluto. To spôsobuje, že na jednej strane má ísť o vášnivých a nebojácnych ľudí, na druhej strane sú často zlostní, pomstychtiví a panovační. Občas nepochopiteľne vybuchnú hnevom, čo ich neskôr mrzí.

Zdravie

Je pre vás veľmi náročné zveriť sa so svojimi pocitmi a trápeniami druhým ľuďom. Snaha o vyrovnanie sa s množstvom emócií môže priamo viesť k zníženiu imunity a následne k rôznym ochoreniam. Počas tohto mesiaca sa snažte nestresovať. Všetko sa deje z nejakého dôvodu, prijmite to a uvidíte, že sa vám uľaví. Zvýšte príjem tekutín, najmä bylinkového čaju.

Práca

Ak máte prácu, nemeňte ju. Tí, ktorí sú aktuálne nezamestnaní a čakajú na svoju veľkú príležitosť, sa jej pravdepodobne ešte nedočkajú. Nie je to kvôli vám, do nájdenia práce vstupuje viacero premenných. Množstvo energie, ktorá vo vás drieme ako v sopke, môžete venovať vzdelávaniu a získavaniu rôznych certifikátov. Vďaka tomu sa odlíšite od ostatných.

Láska a vzťahy

Chcete mať istotu, že budete mať okolo seba správnych ľudí. Dávate im to však aj najavo? Vaša náladovosť môže naštrbiť vzťahy s partnerom alebo blízkou rodinou. Našťastie to budete vedieť ustáť. Naučte sa prijímať lásku a aj ju opätovať, nezabúdajte na rodičov.

Financie

Hovorí sa, že peniaze boli a aj budú, len teraz nie sú. Neuspokojte sa s týmto výrokom. Práve teraz je pre vás ideálne obdobie na rast majetku. Zvážte možnosť investovania, kúpy majetku alebo nájdenia si občasnej brigády, ktorá prinesie do vášho rozpočtu peniaze navyše.

Sledujte nás aj na Instagrame

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame