Mestské divadlo Košice pokračuje v bohatom programe!

Program Mestského divadla Košice pokračuje v bohatom programe (Zdroj: Ctibor Bachraty)

Mestské divadlo Košice má už za sebou úspešne prvé predstavenia. Svoj cieľ poskytnúť vám nové a osviežujúce divadelné zážitky však chceme napĺňať aj naďalej. A preto, už teraz máme pre Vás pripravených niekoľko typov na skvelé komédie, ktoré odštartujú ponuku v novom roku.

V januári k nám zavítajú Tri grácie z umakartu a to hneď dva dni po sebe 28. a 29. januára. Trpká komédia o stretnutí, ktoré raz muselo prísť, ale aj tak bolo nečakané. Tri ženy v jednej kuchyni, chlebíčky, na ktorých už pomaly zasychá vlašský šalát, tri dni čakania, kým zavolá právnik. V hlavných úlohách uvidíte skvelé slovenské herečky Kamilu Magálovú, Petru Polnišovú a Martu Sládečkovú.

(Zdroj: Ctibor Bachraty)

Vstupenky na Predpredaj.sk  

Február prinesie príbeh, ktorý dodnes fascinuje a inšpiruje umelcov naprieč žánrami. John Fiske napísal vtipnú paródiu pre dvoch hercov, ktorí špekulujú nad tým, ako by si Skazu Titaniku zahrali, keby tú možnosť mali. Milan Lasica pôvodný nápad rozvinul, text upravil a vznikla hra plná humoru sebairónie a klaunských gagov. Účinkujú: Svätopluk Malachovský (Prvý), Michal Kubovčík (Druhý). Ako ich takmer dvojhodinové snaženie dopadne sa príďte presvedčiť na vlastné oči.

(Zdroj: Ctibor Bachraty)

Vstupenky na Predpredaj.sk  

Náš program však februárom nekončí, presvedčte sa sami na www.mestskedivadlokosice.sk. A možno objavíte aj tie najkrajšie Vianočné darčeky v podobe vstupeniek do divadla, ktoré si užijete so svojimi blízkymi.

Vstupenky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk

 

Sledujte náš Instagram

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame