Nepríjemné príznaky menopauzy? Vieme ako sa ich zbaviť

Zdroj: Feminus

Rovnako ako puberta neminula nikoho, čaká každú ženu viac či menej náročné obdobie menopauzy. Menopauzu sprevádza veľa príznakov, ktoré sa prejavujú v rôznej miere. Tretina žien patrí k tým šťastnejším a prechod z plodnej fázy života prežije bez ťažkostí. Dve tretiny ale v tomto ohľade toľko šťastia nemajú.

Nestabilné hormonálne hladiny v tele dokážu narobiť pekný zmätok, našťastie sú aj tieto problémy riešiteľné. Medzi najčastejšie príznaky menopauzy patrí nepravidelná menštruácia, návaly tepla, problémy so spánkom a nočné potenie, strata libida, priberanie na váhe, zadržiavanie vody, zmeny nálad alebo podráždenosť. Už dávno nie je pravda, že zvládnutie menopauzy rovná sa hormonálna substitučná terapia. Existujú iné a prijateľnejšie metódy.

Zaistite si optimálnu hladinu estrogénu vďaka prírodnému doplnku stravy Feminus. Tento unikátny produkt môžete vyskúšať v akcii s dopravou zadarmo tu.

Ako bojovať s príznakmi menopauzy?

Zdroj: Primulus

Návaly tepla, nočné potenie, bolesť hlavy, nárast hmotnosti a ďalšie príznaky sa dajú zmierniť prírodnými doplnky stravy.

Ak ženy hľadajú najrýchlejšie riešenie, mali by siahnuť po prírodných doplnkoch stravy.
Je nám jasné, čo vás napadlo ako prvé. Naozaj dokážu doplnky stravy pomôcť pri boji s negatívnymi príznakmi menopauzy? Zvýšiť libido, energiu a znížiť nepríjemné potenie a návaly horúčavy? Áno, dokážu, ale je dôležité si vedieť vybrať. K tomu, aby bol prírodný doplnok stravy účinný, musí obsahovať účinné látky v správnom množstve. Patria medzi ne vitamíny (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinok) a extrakty z bylín (napr. kotvičník zemný, angelika čínska,  ašvaganda, maca).

Ak hľadáte doplnok stravy obsahujúci všetky uvedené látky v správnom množstve a pomere, vyskúšajte 100% prírodný produkt Feminus vyrobený v ČR a bojujúci s príznakmi ženskej menopauzy.

Doplnok stravy Feminus: naozaj funguje?

Feminus, český doplnok stravy s certifikáciou Štátneho zdravotného ústavu v Prahe. Zdroj: Feminus

Tím ľudí, ktorí stoja za unikátnym doplnkom stravy Feminus, má na túto otázku jasnú odpoveď: „Feminus je kvalitný český produkt. Jedinečné zloženie účinných látok je zodpovedné za silu tohto produktu.“ Ak hľadáte naozaj kvalitný doplnok stravy zaručujúci dostatočné dávkovanie účinných látok, je Feminus najlepšia voľba. Svojim zložením ide o jeden z najsilnejších produktov na trhu a je certifikovaný Štátnym zdravotným ústavom v Prahe. Presvedčte sa o sile tohto produktu samy. Znížte nepríjemné príznaky ženského prechodu a podporte svoju ženskú energiu a libido.

Feminus teraz v akcii s dopravou zadarmo po celej SR si môžete zakúpiť tu.

Bližšie informácie o produkte a tipy, ako prírodne bojovať s príznakmi menopauzy, nájdete na www.feminus.sk.

Zdroj: PR článok
Odporúčame