Obdarujte svojich blízkych šperkom

Incheba

SITA

Premýšľate ako najlepšie potešiť svoju lásku či blízkych? Skúste šperk, ktorým nikdy nič nepokazíte. Šperky sú univerzálnym darčekom na každú príležitosť; potešia nielen ženy, ale aj mužov. Predstavujú trvalú hodnotu a aj po rokoch nám pripomínajú príjemne prežité chvíle a dôležité udalosti.

Ak plánujete svojich blízkych obdarovať šperkom, prípadne urobiť radosť sebe, alebo sa len inšpirovať chladnou krásou drahých kovov a kameňov, nemali by ste vynechať jedinečnú medzinárodnú predajnú výstavu Hodiny a klenoty v bratislavskej Inchebe. Výstavisko od 7. do 9. novembra rozžiari úžasné množstvo šperkov, hodiniek, drahých kameňov i kvalitnej bižutérie z rôznych kútov sveta.

Výstava hodín a šperkov aj tento rok prinesie skutočné lahôdky. Jednou z nich budú výnimočné šperky s tanzanitom. Tento vzácny drahokam modrej farby dostal pomenovanie po Tanzánii – štáte, kde bol v roku 1967 objavený. Zaujímavosťou je, že tento drahokam zatiaľ nebol nájdený nikde inde na svete.

Spoločnosť VMV Platinum zasa záujemcom o šperkársky dizajn predvedie 3D zlatníctvo. O čo ide? S použitím špeciálneho klenotníckeho softvéru si za pár minút navrhnete klenot presne podľa svojich predstáv. Klenotníci vám ho následne vyrobia na mieru presne podľa vášho návrhu a s použitím najmodernejších výrobných postupov.


Mohlo by vás zaujať: Zlato, striebro či „bižutka“: Ako čistiť šperky, aby vyzerali opäť ako nové?


Inšpirovať sa budete môcť aj šperkami zhotovenými pôvodnou technikou vypaľovaného priehradkového emailu. Rudolf Molnár, ktorý tvorí pod značkou Rugevit, ako jeden z mála pracuje s pravým šperkárskym emailom vypaľovaním v peci na 850°C. Šperkárske emaily si zachovávajú farbu po stáročia, nevyblednú na slnku a technológia práce je náročná nielen časovo, ale aj z odbornej stránky.

Na tohtoročnej výstave budú mať slovenskú premiéru švajčiarske hodinky luxusnej značky Salvatore Feragamo. A pozor, ak chcete aj pri nákupe drahocenností ušetriť, využite výpredaj luxusných značkových hodiniek, ktoré kúpite až s 50 % zľavou!

Okrem toho spoznáme výhercov súťaže Bienále slovenský šperk 2014, Študentský šperk 2014 a súťaže o Zlatý dukát Cechu zlatníkov a klenotníkov Slovenska.

Nezabudnite, výstava Hodiny a klenoty bude v bratislavskej Inchebe otvorená od 7. do 9. novembra.

Kúpte si vstupenku na Hodiny a klenoty cez predpredaj.sk a získajte 10 % zľavu na šperky s tanzanitom v stánku Závodský

Zdroj: SITA, SITA, PR článok
Odporúčame