Obdivuhodná Meryl Streep: Jej šatník môže inšpirovať aj vás

Meryl Streep

SITA

Meryl Streep patrí medzi najkvalitnejšie herečky posledných desaťročí. Jej herecké umenie je inšpiratívne, zaujímavý je však aj jej šatník. Keďže patrí medzi hviezdy, ktoré zostávajú nohami pevne na zemi, môžete sa ním inšpirovať aj vy.

Originálne šperky

Možno máte pocit, že svojou postavou sa už nemôžete pochváliť tak, ako kedysi. Nevadí, stavte na voľnejšie strihy a najmä – originálne doplnky ako výrazné náušnice či kabelka. Tie upútajú oči vášho okolia na tie správne miesta.

Meryl Streep

Priznajte okuliare

Mnoho žien sa tak trochu hanbí nosiť okuliare na verejnosti. Meryl Streep medzi ne nepatrí, práve naopak. Vyberte si zaujímavý rám, pokojne aj výrazneší.

Meryl Streep

Mohlo by vás zaujať: Odložte pyžamo na dno skrine: Spánok „naostro“ podporuje krvný obeh a dobrú náladu


Sivá, čierna a béžová

Niektoré odtiene sú trendy vždy. Ak sa necítite na priveľké experimentovanie, týmito farbami nič nepokazíte. Môžete sa však skúsiť pohrať aspoň so strihom alebo materiálom – tak ako Meryl Streep v prípade priesvitnej blúzky.

Meryl Streep

Svetlé šály a šatky

Ak aj uprednostňujete čiernu a tmavé odtiene, je vhodné staviť na nejaký svetlejší prvok – či už v podobe šálu, kabelky alebo topánok.

Meryl Streep

Mohlo by vás zaujať:  Krásna a štýlová po päťdesiatke: Ako sa obliekať v tomto veku?


Zvýraznite postavu

Možno sa cítite dobre v dlhých a voľných outfitoch, ako však vidíte, jemne pasentný svetrík pristane žene v každom veku – samozrejme vhodnej postavy. Zaujímavým prvkom sú tiež zlaté trblietka, ktoré čierny odev oživujú.

Meryl Streep

Stavte na farby

Jar je už v podstate tu a čas staviť na svetlé optimistické odtiene tiež. Vymeňte čiernu kabelku za svetlú a tmavé šaty sa ľahký letný model.

Meryl Streep

Zakryte, čo treba

Ak sa už cítite neisto s veľkých výstrihom alebo v sukni nad kolená, nevadí. Prispôsobte svoj šatník tak, aby ste sa cítili najmä pohodlne. Nezabudnite, že pestré farby vám uberú roky.

Meryl Streep

Kým sa inšpirujete pri obliekaní vy? Máte dobrý tip na obchod či trik, ktorý uberá roky? Napíšte ich ostatným čitateľom v diskusii. 

Zdroj: SITA, SITA, Dora
Odporúčame