Odporúčame: 5 najlepších darčekov pre vašich drobčekov

DVD pre Neposlušné deti od Mira Jaroša

iPark

Máte v rodine rozkošné bábätko, s ktorým idete oslavovať prvé, druhé či len tretie Vianoce? Len si predstavte tie malé žiariace očká, keď uvidia stromček, ozdoby a farebné svetielka! Úžasné, však?

Neviete, čo týmto malým stvoreniam prichystať pod stromček? Máme pre vás 5 tipov na špeciálne darčeky od Ježiška s predvianočnou zľavou.

1. Zábava a rozvíjanie zručností s aktívnym centrom Zippity Zoo

Univerzálny darček, ktorý bude rásť s dieťatkom až do jeho 11 kilogramov. Je to aktívne centrum, chodidlo a hrací pult v jednom. Dieťatko zabaví viac ako 15 aktivít a pomôže mu rozvíjať jeho zručnosť a motoriku vďaka knižke s farebnými znakmi, otáčavými guľôčkami a detským zrkadielkom na sebaspoznávanie. Centrum obsahuje aj ďalšie hračky, s ktorými sa môže drobček hrať a skúmať ich. Pre viac informácií kliknite TU.

Aktívne centrum Zippity Zoo

2. Nekonečné pohodlie v kresielku Twist pre dvoch

Pokiaľ sa z týchto Vianoc budú u vás tešiť dve ratolesti, určiteby pod stromčekom nemalo chýbať toto pohodlné kresielko. Doplňte ho o pár mäkučkých medvedíkov a iných hračiek a o skvelé miesto na zábavu aj pre najmenších máte postarané. Viac info o tomto pohodlnom kresielku nájdete TU.

Kresielko Twist pre dvoch

3. Zážitok a pokojné odpočívanie pre bábätká Light Up Lagoo Rocer Napper

Pre tých najmenších drobčekov bude toto ležadloako stvorené a to nie je všetko. Ležadlo ponúka okrem pohodlia fascinujúcu šou pre upokojenie aj pobavenie s jemnými meniacimi sa svetielkami a farbami na hrazdičke. Pozrite si všetky jeho špeciálne funkcie TU a uvidíte, že aj vy budete mať chuť na chvíľku sa pridať k vášmu drobčekovi.

Ležadlo Light Up Lagoo Rocer Napper

4. Chutné stolovanie s celou rodinkou vďaka jedálenskej stoličke Polly 2v 1

Podľa každej jednej tradície, pri štedrej večere by mali sedieť všetci členovia rodinky, preto zaobstarajte drobčekom pod stromček maximálne pohodlnú a bezpečnú jedálenskú stoličku Polly. Detičky si stolovanie užijú od 5 mesiacov až do 3 rokov a keď ešte viac podrastú, odoberiete pultík a máte super stoličku, ktorú prisuniete k stolíku. Viac informácií o stoličke nájdete TU.

Jedálenská stolička Polly 2 v 1

5. Zábava a úsmev pre najmenších DVD  pre (ne)poslušné deti od Mira Jaroša

Keď chcete staviť na darček, ktorým skutočne nič nepokazíte a vyčarujete úsmev na tváričke každého drobčeka, nesmie pod vaším stromčekom chýbať toto DVD. A keďže sú ešte aj Vianoce, DVD posielame s originálnym podpisom autora. Veselé pesničky pre (ne)poslušné detičky, kúpite TU.

DVD pre Neposlušné deti od Mira Jaroša

Nepasuje vám ani jeden z týchto darčekov? Skúste si popozerať našu ponuku ďalších praktických a roztomilých darčekov pre najmenších a pripravte tak šťastné Vianoce pre celú rodinku.

Zdroj: iPark, PR článok
Odporúčame