Jeseň so sebou prináša kopec zaujímavých predstavení a koncertov: Vyberte si to svoje!

Štúdio L+S pripravilo na jeseň skvelé podujatia (Zdroj: Štúdio L+S)

Dni sú stále kratšie a chladnejšie, čo prirodzene láka za zábavou v divadlách alebo hudobných kluboch. Aj v októbri vás čaká bohatá ponuka atraktívnych podujatí pre všetkých. Či už ste hudobní fanúšikovia alebo divadelní, prípadne potrebujete vyraziť za zábavou s vašimi najmenšími, na Predpredaj.sk nájdete všetko!

Muzikál KUBO

Živé, energické a zábavné predstavenie! Nový muzikál Kubo v modernej a divácky príťažlivej podobe v réžii Ivana Blahúta. Originálne piesne Simy Magušinovej a Petra Uličného spolu s folklór fashion show Adrieny Adamíkovej. Bravúrne herecké a tanečné výkony, fúzia moderného tanca a folklóru s plejádou skvelých hercov a tanečníkov, to všetko je muzikál KUBO, na ktorý si vstupenky zakúpite exkluzívne v sieti Predpredaj.sk.

Bravúrne herecké a tanečné výkony vás očaria (Zdroj: Muzikál KUBO/ Peter Brenkus)

Alžbeta BÁTHORY

Muzikálová féria s hviezdnym hereckým obsadením, príbeh o nenaplnených túžbach v srdci Alžbety Báthory, v ktorej prebudia draka. Magické predstavenie o silnej, vzdelanej a krásnej grófke, ktorá túži po večnej mladosti. Originálne a jedinečné spojenie legendárneho príbehu, sugestívnej pôvodnej hudby a podmanivého temperamentu slovenského folklóru s fúziou autorskej hudby a World music v spracovaní Stanislava Palúcha s poetickými textami Michala Rovňáka a dynamickej choreografie Silvie Hudec Belákovej. Vstupenky na muzikál, ktorý prevalcoval aj pražskú Hyberniu nájdete tu.

Originálne spracovanie legendárneho príbehu (Zdroj: Muzikál Báthory/Peter Brenkus)

MICHAEL JACKSON ENCORE

Zažite jedinečnú show, na ktorej zaznejú najväčšie hity legendárneho kráľa popu s názvom MICHAEL JACKSON ENCORE. Autorom predstavenia a zároveň hlavným predstaviteľom je svetoznámy tanečník a choreograf Prince Majesty. V doprovode plnohodnotnej kapely a vokalistov predvedie spolu s ďalšími tanečníkmi a artistami najznámejšie tanečné choreografie z hitov Billie Jean, Beat It alebo Smooth Criminal. Svetová premiéra sa bude konať 20. októbra v bratislavskej NTC Arene. Vstupenky sa rýchlo míňaju, zabezpečte si svoju včas.

MICHAEL JACKSON ENCORE

👑🕺 Najväčšie hity kráľa popu zaznejú 𝟐𝟎.𝟏𝟎. na svetovej premiére mega show 𝐌𝐈𝐂𝐇𝐀𝐄𝐋 𝐉𝐀𝐂𝐊𝐒𝐎𝐍 𝐄𝐍𝐂𝐎𝐑𝐄. Autorom predstavenia a zároveň hlavnou hviezdou je svetoznámy tanečník a choreograf Prince Majesty. V doprovode kapely, vokalistov a tanečníkov predvedie najznámejšie choreografie z hitov Billie Jean, Beat It alebo Smooth Criminal. 🎶⭐️ Svoj maximalistickým prístupom vyšperkoval vystúpenie do dokonalosti a pripravil tak presvedčivú, sviežu a dynamickú show, ktorá bude po premiére v Bratislave pokračovať v metropolách ako Londýn, Berlín, Rím, Paríž, Barcelona alebo Las Vegas. Nenechajte si ujsť túto svetovú show! 💥🎫 Vstupenky na Predpredaj.sk: https://utm.guru/ufRuM#predpredaj #predpredajsk #vstupenkynapredpredajsk #michaeljackson #michaeljacksonfans #michaeljacksonencore #bratislava

Posted by PREDPREDAJ.SK on Tuesday, July 18, 2023

 

Zuzana Smatanová 20

Zuzana Smatanová oslávi 20. výročie na hudobnej scéne koncertom, na ktorom zahrá všetky svoje najväčšie hity, ale aj aktuálne novinky, a privíta aj svojich hostí, legendy a stálice Slovenskej hudby, s ktorými sa jej cesty výrazne pretli. Bude to jediný a jedinečný koncert – oslava a poďakovanie, špeciálne pripravený pre fanúšikov. Ako hostia sa predstavia IMT Smile, Peter Nagy, Kuly, Adam Ďurica, Peter Cmorik, Bystrík a iní. Vstupenky sa rýchlo míňajú, vyklikajte si tú svoju na Predpredaj.sk.

Príďte na jedinečný koncert Zuzany Smatanovej (Zdroj: Zuzana Smatanová/ Lukáš Kimlička)

BRATISLAVA V POHYBE

Zažite intenzívne zážitky na festivale Bratislava v pohybe, ktorý potrvá až do 21. októbra. Monumentálne i komorné diela. Ekologické výzvy či ženské explózie. To všetko je na programe 27. ročníka festivalu Bratislava v pohybe. Tento rok ponúkne detailnejší pohľad na scénu súčasného tanca v Belgicku. Okrem belgických súborov sa predstavia umelci z Francúzska, Talianska, Veľkej Británie a Slovenska. Sprievodný program je opäť bohatý na netradičné tanečné performance, workshopy a filmy. Vstupenky na predstavenia nájdete na Predpredaj.sk.

Na festivale sa predvedú umelci z viacerých krajín (Zdroj: Bratislava v pohybe)

HOT MEN DANCE – TOUR 2023

Jedinečná tanečná mega show a najlepšia mužská tanečná skupina prichádza opäť na Slovensko a zastaví sa v 20. mestách na Slovensku. Svetoznáma mužská tanečná skupina HOT MEN DANCE, prezývaná Europe’s Magic Mike, pozostáva z profesionálnych modelov, tanečníkov, akrobatov a spevákov. Táto skupina vám prinesie úplne novú 150 min. megashow, ktorá obletela svet a opäť pokračuje vo veľkolepom štýle moderného tanca s prvkami erotiky. Program je nabitý tématickými vystúpeniami, akrobatickými kúskami, strhujúcimi efektami, ale aj šarmom a eleganciou. Či si tento nezabudnuteľný zážitok budete môcť vychutnať aj vo vašom meste, zistíte na tomto linku.

Lacikám nedráždi! Nová show s Krímešom

Andy Kraus a Viki Ráková po úspešnej tour „Lacikám nedráždi“ prichádzajú s novou obnovenou verziou predstavenia. Opäť sa  predstavia v obľúbených komediálnych postavách Lásla a Ildikó, zo sitcomu SUSEDIA.  Nové scénky, nové dialógy a ako bonus – člen skupiny Krímeš a najväčšie hity tejto legendárnej kapely naživo v 80 minútovej show, plnej humor, zábavy a skvelej muziky. A samozrejme aj s pesničkami Mirky Miškechovej. Vstupenky zakúpite exkluzívne v sieti Predpredaj.sk.

Lászlo a Ildikó vás opäť rozosmejú (Zdroj: Andy Kraus)

Štúdio L+S

Divadelná sezóna je v plnom prúde a populárne Štúdio L+S ponúka lákavý program aj v októbri. V príjemnom prostredí nesúcom odkaz svojich zakladateľov Milana Lasicu a Júliusa Satinského si môžete vychutnať špičkové herecké výkony Jozefa Vajdu, Juraja Kemku, Heleny Krajčiovej, Luboša Kostelného, Kamily Magálovej, Petry Polnišovej a mnohých ďalších. Pre fanúšikov hudby je pripravený exkluzívny program Music A La Carte, kde sa môžete tešiť na stabilnú zostavu v podobe Pavol Danišovič, Martin Valihora, Oscar Rózsa a Egen Vizvári a ich hostí. Z kompletného programu si môžete vybrať tu.

Predstavenia budú plné známych hercov (Zdroj: Tri grácie z umakartu/Ctibor Bachratý)

Dokonalé dieťa

Jedinečná divadelná komédia plná mimoriadne trefných skečov o súčasnom rodičovstve a výchove detí v réžii Jána Luterána, s hudbou Martina Geišberga, v podaní vynikajúceho hereckého obsadenia: herečka a stand-up komička Lujza Garajová Schrameková, členovia umeleckého súboru SKD Martin Alena Pajtinková a Daniel Žulčák, herec DJP Trnava Michal Jánoš. Vstupenky na turné tejto úspešnej komédie si zakúpite v Predpredaji.

Komédia plná skečov o súčasnom rodičovstve (Zdroj: PR Dokonalé dieťa)

Hanička a Murko – Koncertné turné JESEŇ 2023

Hanička a jej kocúrik Murko pozývajú všetky deti na svoje pesničkové predstavenie, s ktorým vyrážajú na Koncertné turné JESEŇ 2023! S Haničkou, Murkom a ich veľkou kamarátkou Kajkou vystupujú aj ich zvierací kamoši v životnej veľkosti: nezbedný Capko, veselý Opičiak, priateľský Červík a milá Žabka. Všetci spoločne spievajú, tancujú a zabávajú sa s deťmi. Vystúpenie je interaktívne a je originálnou kombináciou živého a dynamického koncertu a divadla. Vstupenky na jednotlivé vystúpenia nájdete na Predpredaj.sk.

Vezmite deti na krásne pesničkové predstavenie (Zdroj: Facebook Hanička a Murko)

SLOVENSKÉ ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO 2023

Originálne autorské predstavenie hercov, ktorí nadabovali a naspievali slovenskú verziu známej rozprávky Frozen, vás vtiahne do ľadového kráľovstva plného zábavy a hudby. Čaká na vás príbeh dvoch sestier Elsy a Anny, ktorých láska nepozná hranice. Stretnete sa aj s milým a vtipným snehuliakom Olafom, ktorý očarí všetkých malých aj veľkých divákov. Očakávajte skvelé spevácke a herecké výkony, veľa energie a interakcie s divákmi a známe melódie z rozprávky, ktoré si s nami určite radi zaspievate. Zostáva už len kúpiť vstupenky pre celú rodinu a vyraziť za zábavou.

Známa rozprávka v originálnom prevedení (Zdroj: Ľadové kráľovstvo)
Zdroj: Tlačová správa, predpredaj.sk
Odporúčame