Pravdivý príbeh: Moje nudné manželstvo zachránila zmena životného štýlu

Manželstvo zmena

S manželom teraz tvoríme takmer dokonalý pár (Zdroj: GettyImages)

Poznáte to. Časom láska vyprchá a z vás sa stanú priatelia, neskôr možno len spolubývajúci. Rovnaký scenár hrozil aj mne a môjmu manželovi Dávidovi. Boli sme manželmi už cez dvadsaťpäť rokov. Vychovávali sme dve deti, ktoré si už začínali budovať vlastný život. Bývali sme v malom ale peknom dome, mali sme asi všetko a predsa nič. Aspoň ja som to tak pociťovala.

Často som prepadala smútku a depresii. Dávid si ma už k sebe neprivinul, náš sexuálny život neexistoval. Keď som mu to aj vyčítala, tak mi povedal, že veď stále ma ľúbi. Ale cítila som, že aj toto akože vyznanie bolo vynútené. Veľmi som sa tým trápila, aj som ho podozrievala, či nemá milenku. Cítila som sa sama a opustená. Mala som prácu, po ktorej som prišla domov, urobila si teplý čaj, nudila sa a utápala v žiali za starými, dobrými časmi.

V jeden deň ma kolegyňa zavolala s ňou na jogu. Slušne som odmietla, veď čo ja, stará baba po 50 by som tam robila. Nechcela som sa strápniť. V ten deň som prišla domov ako vždy a s mužom sme sa pohádali. Kvôli úplnej banalite, že neostrihal stromky v záhrade. No čo vám poviem, skrátka, starí manželia. Napísala som ale tej kolegyni, že tak s ňou teda na tú jogu pôjdem, veď čo. Lepšie ako byť v tom dusne doma.

Ľudia, poviem vám, že to bola úplná paráda. Ja, čo som bola športový antitalent, som si to veľmi užila. Samozrejme, že som nevedela tie zostavy, ale nikomu som nebola na smiech. Tak ma to chytilo, že som išla aj o týždeň, aj o ten ďalší a potom až dvakrát do týždňa. Uvoľnila som sa pri tom a aj bolesti chrbta mi prešli.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Klape vám to spolu? Spokojnosť vo vzťahu môže odhaliť obyčajná fotka!

Našla som si dokonca nové známe, s jednou pani, Monikou, sme sa raz rozhodli, že začneme chodiť spolu aj do fitness centra. Mňa to tak chytilo! Zrazu som mala oveľa viac energie, nenudila som sa a nemala som ani čas premýšľať nad hlúposťami. Po čase sa mi začala meniť aj postava, schudla som. To išlo už ruka v ruke aj so zmenou šatníka.

Pochopiteľne, túto zmenu si všimol aj môj manžel. Videla som, ako inak sa na mňa pozerá. Moja joga aj fitness viedli k tomu, že som k zdravšiemu životnému štýlu priviedla aj jeho. Dnes spolu chodíme do fitka, bicyklujeme a aj turistikujeme. Máme spoločné záľuby, máme sa o čom rozprávať a aj náš sexuálny život sa naštartoval. Navyše, nebudem za skromnú, keď poviem, že vyzeráme obaja aspoň o desať rokov mladšie. Dámy, odporúčam tento recept na vzťah všetkým! Nám to vyšlo na sto percent.

Pravdivé príbehy nájdete aj na YouTube

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame