Rozprávkový festival Dračie dni mieri na slovenské hrady!

Obľúbený festival zavíta do vybraných slovenských hradov (Zdroj: Ars Festiva, o.z.)

Populárny rozprávkový festival Dračie dni si môžete opäť vychutnať už toto leto na vybraných slovenských hradoch. Prvé podujatie sa uskutoční na konci júna na hrade Červený Kameň, potom bude počas leta pokračovať Budatínskom hrade a Smolenickom zámku a dračia sezóna sa uzavrie predposledný augustový víkend na Bratislavskom hrade, kde bude mať predstavenie premiéru.

Dračie dni sú originálny rozprávkový festival pre celú rodinu. Tentokrát vás pozývame zažiť príbeh o kráľovskej svadbe, počas ktorého nás spoločne čaká množstvo smiechu aj úskalí. Dráčik Arnošt sa naučí novým schopnostiam a mladému kráľovskému páru medzičasom poriadne zamieša plánmi bosorka. Tešiť sa však môžete aj na celkom nový štýl zážitku.

Všetky predstavenia a hry sú súčasťou jedného príbehu (Zdroj: Ars Festiva, o.z.)

Všetky predstavenia a hry Dračích dní sú totiž súčasťou jediného príbehu. Nestačí sa teda len pozerať. Aby sme spoločne zlomili bosorkinu kliatbu, musíme sa najprv vybrať na rozprávkovú pátraciu výpravu. Splnením hravých úloh v piatich kráľovských komnatách získate časti k čarovnému zaklínadlu. Každé z detí, ktoré pomôžu zachrániť princeznú, oceníme Rádom dračieho kráľovstva!

Príbehom vás prevedú skúsení herci, ktorých poznáte z divadla aj z televíznych obrazoviek. V hlavných úlohách sa môžete tešiť Marka Igondu, Anikó Vargovú, Mária Zeumera, Ivanu Kološovú a Davida Kakaša. Rozprávku navyše otvorí unikátna atmosféra slovenských hradov a zámkov. Všetky informácie nájdete na stránke draciedni.sk

Svoje umenie predvedú známi herci (Zdroj: Zdroj: Ars Festiva, o.z.)

Toto jedinečné rozprávkové dobrodružstvo môžete zažiť v lete na štyroch krásnych hradoch:

24.6.-25.6. – hrad Červený Kame

22.7.-23.7. – Budatínsky hrad

5.8.-6.8. – Smolenický zámok

19.8.-20.8. – Bratislavský hrad

Vstupenky sú dostupné aj v sieti Predpredaj.sk

Počas každého rozprávkového víkendu vám ponúkame 4 samostatné podujatia. Odohrajú sa vždy v sobotu a v nedeľu, dopoludnia aj popoludní. Každé predstavenie potrvá 4 hodiny a bude sýte na zábavu aj zážitky. Stačí si vybrať deň a čas, ktorý vám vyhovuje najviac. Všetky zážitky sú zahrnuté v cene vstupenky. Tešíme sa na vás!

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Stand up show Reprodukcia: Už onedlho v ŽiWELL Kursalone! Pre rodičov, ale aj tých, ktorí sa nimi plánujú stať
Rozprávkové podujatia budú plné zábavy a dobrodružstva (Zdroj: Ars Festiva, o.z.)

Partnermi podujatia sú: Raiffeisen bank, Nadácia SPP, Dear Chocolate, Smolenický zámok, Považské múzeum, SNM Červený Kameň

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame