Populárna televízna talkshow Sedem s.r.o. vyráža na turné po Slovensku!

Talkshow Sedem s.r.o. vyráža na turné

Talkshow Sedem s.r.o. vyráža na turné (Zdroj: 7edem bez záruky)

Po vyše roku vyčíňania pandémie sa môžeme konečne stretnúť s divákmi naživo. Populárna talkshow Sedem bez záruky, známa z televíznych obrazoviek ako SEDEM, vyráža po dlhej vynútenej covid pauze na turné po Slovensku! Elena Vacvalová, Milan Lasica, Oľga Feldeková a Ján Snopko budú vtipne glosovať priamo pred divákmi.

Humoristická relácia Sedem s.r.o. sa na televíznych obrazovkách objavila už v roku 2001

„Bola som súčasťou Sedmičky dlhé roky, ale platí to aj presne naopak. Sedmička je rovnako mojou súčasťou. Našla som v nej pre seba tú správnu stoličku, na ktorej sa mi sedí veľmi pohodlne,“ priznala moderátorka Vacvalová.

Jan Kraus: Ak nám budú mutácie priaznivo naklonené, som pripravený ukázať Slovákom cestu!

Český herec a moderátor Jan Kraus a minuloročný jubilant Milan Lasica si zmerajú sily. Jan Kraus ako exkluzívny hosť vystúpi v programe Sedem bez záruky, 19.5.2021 v Lučenci.

Nenechajte si ujsť súboj ostrieľaných glosátorov, ktorí budú debatovať nie len o súčasnej situácii na Slovensku, ale aj o každodenných problémoch, ktoré nám život prináša.

Talkshow Sedem s.r.o. vyráža na turné
Talkshow Sedem s.r.o. vyráža na turné (Zdroj: 7edem bez záruky)

Jan Kraus na otázku či si trúfa glosovať aj o aktuálnych témach na Slovensku odpovedal s nadhľadom a dávkou humoru: Trúfať si nie je problém. To dnes všade robí ktokoľvek. Našťastie som politológ, genderový špecialista, antipopulista a filozof. Pomôžem prípadne Slovensku nájsť cestu…. Ale zaberie to minimálne hodinu.

V show predvedú svoj humor a pohotové komentáre aj Milan Lasica, Oľga Feldeková a Ján Snopko. Podľa moderátorky to bude oproti štúdiu neporovnateľný rozdiel!  Je to ako by ste konečne mohli niekomu napísať list, a nie iba telegram! A nezanedbateľný rozdiel je aj v tom, že v divadle pred vami sedia diváci, ktorí prišli za vami dobrovoľne a rovnako dobrovoľne spolupracujú,“ dodala Elena.

Talkshow Sedem s.r.o. vyráža na turné
Talkshow Sedem s.r.o. vyráža na turné (Zdroj: 7edem bez záruky)Nenechajte si ujsť neopakovateľné vtipné postrehy a komentáre na udalosti z domácej i zahraničnej politiky, spoločnosti a všetkého, čo život prináša. Okrem humoru štvorice protagonistov programu čaká na divákov aj hudobný hosť, speváčka LeRa.

Informácie a predaj vstupeniek:

Dátum                 Mesto
17.5.2021           Prešov, Kino Scala
Vstupenky

18.5.2021           Košice, GES Club
Vstupenky

19.5.2021           Lučenec, Kino Apollo
Vstupenky

20.5.2021           Trenčín, Piano Club
Vstupenky

Talkshow Sedem s.r.o. vyráža na turné
Talkshow Sedem s.r.o. vyráža na turné (Zdroj: 7edem bez záruky)

Plní elánu aj na Facebooku: Buďte v obraze a nenechajte si ujsť už žiadny zaujímavý článok

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame