Sex v meste má po dlhých rokoch pokračovanie: Šokujúci zvrat rozdelil fanúšikov na dva tábory

Sex v meste

Seriál Sex v meste má pokračovanie! (Zdroj: Darren Star Productions)

Pred niekoľkými dňami malo svetovú premiéru pokračovanie legendárneho seriálu Sex v meste. Pokiaľ ste pre tento seriál mali vždy v srdci špeciálne miesto, rozhodne by ste nemali váhať nad tým, či si pokračovanie pozrieť. Stretnú sa v ňom takmer všetky hlavné postavy a príbeh naberá skutočne dramatický spád.

Voľné pokračovanie dostalo názov A jak to bylo dál (angl. And just like that). Dej sleduje Carrie, Mirandu a Charlotte na ich ceste od komplikovanej reality života a priateľstva vo veku 30 rokov k ešte komplikovanejšej realite života a priateľstva vo veku 50 rokov.

Úchvatná móda a strhujúci dej

Charakteristickým znakom tohto seriálu bola jednoznačne móda. Hoci veľa kúskov pochádzalo z veľkých módnych domov, niektoré stáli len pár drobných. Vedeli ste napríklad, že legendárna tutu suknička, ktorú mala Carrie v úvodnej scéne prvej série stála len päť dolárov?

Módne trendy, ktoré sa objavili v tomto fenoméne ovplyvnili a určite aj inšpirovali veľké množstvo žien. Najnovšie pokračovanie seriálu túto „tradíciu“ rozhodne nepodcenilo. „Outfity sú famózne,“ okomentovala známa slovenská influencerka Jana Tomas vo svojom príspevku na Instagrame. Rozhodne sa teda máte na čo tešiť!

Reakcie sú rôzne

Už počas prvej epizódy sa diváci dočkali poriadnych zvratov. Na sociálnej sieti sa Jana Tomas k seriálu vyjadrila takto: „Áno, dej prvého dielu bol trochu brutálny, no nie šokantný. Som zvedavá, ako to autori potiahnu ďalej rovnako ako život ostatných postáv, no veľmi to neprežívam.“

Nechceme vám dopredu prezradiť žiadne detaily a pripraviť vás tak o zážitok. Zaručene ale nečakajte rozprávku a ružové okuliare. Dej je v tomto prípade veľmi dynamický a úplne vás pohltí. „Z nových dielov som nadšená! Dejovú linku Carrie + Big som mala rada asi najmenej z celého seriálu a Biga najmenej z Carrie partnerov, takže za mňa zaujímavý vývoj situácie,“ prezradila na sociálnej sieti Paula.

„My sme neboli úplne nadšené, ba dalo by sa povedať, že aj trošku sklamané,“ opísala svoje pocity vlogerka Pavlína, ktorá seriál pozerala s kamarátkami. Nové časti si môžete pozrieť na online platforme HBO GO, kde každý týždeň pribudne nová časť. Celkovo ich nová séria bude mať až desať.

Tvorcovia teda doslova rozdelili fanúšikov na dva tábory. Zatiaľ, čo jedna strana strhujúce zvraty neprežíva alebo sú im symptické, druhá strana je sklamaná.

Čo poviete na nové diely vy?Zdroj: plnielanu.sk,
Odporúčame