Slnko, oddych, pohoda: Doprajte si dovolenku podľa vašich predstáv

Dovolenka

SITA

Pri pohľade z okna sa nám zdá, že zima sa nechce vzdať svojej nadvlády. Ak sa však pozriete do kalendára zistíte, že jar a teplejšie dni by na seba už nemali nechať dlho čakať. Všetci po dlhej zime čakáme na teplé slnečné lúče a jarný spev vtákov. Tí sa už síce snažia jar privolať a to zo všetkých síl, avšak zima sa len tak ľahko nechce vzdať.

So zvyšujúcimi sa teplotami a výmenou zimného šatníka za ten jarný, každého iste napadnú prvé myšlienky na letnú dovolenku. Výber je široký a závisí len na Vás pre akú destináciu sa rozhodnete. Nízke ceny leteniek ponúkajú možnosť navštíviť aj vzdialenejšie miesta. Aby ste netápali naslepo pozrite si recenzie na internete, kde nájdete množstvo rôznych hotelov z každého kúta dovolenkových destinácií. Cestovné kancelárie síce lákajú do jednotlivých rezortov pomocou krásnych fotiek a výborných, takmer až básnických opisov, hotelov a ich okolia. Nie vždy sa však tieto výtvory zhodujú s realitou. Preto ak nechcete byť po príchode na dovolenku sklamaný, prečítajte si zopár recenzií na Vami zvolený hotel. Tieto zväčša píšu samotný turisti, a preto nájdete dobré ale aj tie horšie hodnotenia.

Každému vyhovuje niečo iné, takže čo pre jedného znamená uspokojivé, pre iného sa môže zdať nedostatočné, preto aj pri podrobnom naštudovaní týchto názorov nebudete mať presnú predstavu do čoho idete. Najlepší názor si predsa spraví každý sám. Recenzie Vás však môžu ubezpečiť, že ste zvolili správne, a dovolenka prebehne presne podľa Vašich predstáv.

Každá žena aj na dovolenke chce byť originálna, preto si doma nezabudnite svoje dámske hodinky Guess, vďaka ktorým budete aj presne vedieť koľko je hodín.

Letná dovolenka, najmä na romantickom mieste je ako stvorená pre požiadanie Vašej milovanej o ruku. Nezabudnite, preto doma ani zásnubný prsteň, a predovšetkým sa postarajte, aby dotyčná nič netušila. Potom bude prekvapenie o to väčšie keď pri popíjaní kvalitná káva Lavazza pri západe slnka vyslovíte tú neočakávanú vetu: Vezmeš si ma? Naviac máte takmer zaručené, že odpoveď bude kladná, veď kto by odolal takejto atmosfére?

Zdroj: SITA, SITA, PR článok
Odporúčame