Smižany čaká kultúrna jeseň: Latinák, Kostelný, Tlučková či Krajčiová a k tomu akrobatická šou!

Obecné kultúrne centrum v Smižanoch si pre svojich návštevníkov pripravilo počas jesenných mesiacov bohatý kultúrny program, z ktorého si určite vyberie každý. (Zdroj: Muza Teatro)

Obecné kultúrne centrum v Smižanoch si pre svojich návštevníkov pripravilo počas jesenných mesiacov bohatý kultúrny program, z ktorého si určite vyberie každý.

Už začiatkom mesiaca odštartujeme jeseň Dňami obce Smižany, na ktoré plynulo nadviaže skvelá zábavná šou Lukáša Latináka a jeho hostí Prevažne nevážne. V nedeľu 15. októbra si Lukáš Latinák do kultúrneho domu v Smižanoch pozval Vladimíra Kobielského a Michala Kubovčíka, ktorých rozprávanie nepochybne prinesie explózie smiechu a dobrej zábavy. O hudobný sprievod sa postará gitarový virtuóz a spevák Dávid Bílek. Späť do humorných situácií vás vrátia traja až piati šarmantní
atléti z tímu AEtwins, ktorí aj tú najobyčajnejšiu situáciu premenia na nečakane vtipnú zápletku.

Lístky na predpredaj.sk

(Zdroj: PREVAŽNE NEVÁŽNE)

Koniec októbra bude patriť napínavej detektívke Krvavé peniaze. Prinášame iný žáner divadelného predstavenia ako ten, na ktorý sú diváci bežne zvyknutí. Zábavu vystrieda napätie a nečakané zápletky. Hra, ktorá na začiatku vyzerala ako ironická spoločenská komédia, sa mení na mrazivý thriller. Na konci zostane už iba hra o holý život. V hre sa predstavia vynikajúci slovenskí herci – Helena Krajčiová, Ľuboš Kostelný, Kristína Greppelová a Diana Ristová.

(Zdroj: Muza Teatro)

Lístky na predpredaj.sk

Sviatočný večer 17. novembra sa prenesieme na vlnu folklóru. Autorský projekt Juraja Kubánku Nesmrteľný tanečník je tak trošku aj jeho autobiografiou, ktorou chce maestro vzdať poctu všetkým profesionálnym tanečníkom, spevákom a hudobníkom. Výborné predstavenie Poddukelského umeleckého ľudového súboru nenechá chladným žiadneho diváka. Živá kapela, skvelí tanečníci a speváci, to všetko vás čaká na tomto strhujúcom predstavení.

(Zdroj: PUĽS)

Lístky na predpredaj.sk

Záver jesene bude v kultúrnom dome v Smižanoch horúci. Predstavenie Horúca sprcha neponúka stopercentne osvedčené rady na vyriešenie manželskej krízy, ale bez ohľadu na vek a teplotu v sále dokáže diváka osviežiť a pobaviť. Čaká vás množstvo zábavných situácií, prekvapivých gagov, konverzačná ľahkosť aj situačná premenlivosť. A to všetko korunované vynikajúcimi hereckými výkonmi, garantujúcimi nezabudnuteľný divadelný zážitok. Predstavia sa Zuzana Tlučková, Peter Kočiš, Marcel Ochránek, Přemek Boublík, Katarína Ivanková, Thomas Puskailer a Jakub Lorencovič.

Lístky na predpredaj.sk

(Zdroj: Divadlo komédie)

Príďte si vychutnať večerné predstavenia v Smižanoch a nebudete odchádzať sklamaní.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame