Strach z prechodu? Kilá navyše ani strata chuti na milovanie sa vás nemusia týkať

Zdroj: Primulus

Ženy sa vo veku okolo päťdesiatky stretávajú s celým radom zmien. Patrí medzi ne aj priberanie na váhe a zmena postavy, jedným zo sprievodných prejavov menopauzy je totiž spomaľovanie metabolizmu. 

Menopauza neznamená len pokles estrogénov, ale celéj hormonálnej výbavy. A preto dochádza tiež k zmenám bazálneho metabolizmu a zvyšovanie hmotnosti. Vytráca sa jej typicky ženský tvar hrušky a tuk sa začína ukladať v oblasti brucha. Okrem priberania trápia ženy tiež nadúvanie, ktoré je v menopauze bežné. Nafúknuté sa cítia vždy pred nadchádzajúcou periódou, za čo môže zvýšená hladina progesterónu. Jeho zvýšená produkcia, ku ktorej dochádza v období ovulácie, spôsobuje ochabovanie svalov v bruchu, čo vedie k pocitu nafúknutého brucha.

Zaistite si optimálnu hladinu estrogénu vďaka prírodnému doplnku stravy FEMINUS. Tento unikátny produkt môžete vyskúšať v akcii s dopravou zadarmo tu.

Ako bojovať s menopauzou s prírodnými doplnkami stravy?

Zdroj: ThinkStockPhotos

Účinný doplnok stravy môže byť najrýchlejšie riešenie na boj s menopauzou. Je nám ale jasné, čo vás napadlo ako prvé. Naozaj dokážu doplnky stravy pomôcť pri boji s negatívnymi príznakmi menopauzy? Znížiť nepríjemné potenie, návaly horúčavy a zrýchliť metabolizmus? K tomu, aby bol prírodný doplnok stravy účinný, musí obsahovať účinné látky v správnom množstve. Patrí medzi ne vitamíny (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinok) a ďalšie extrakty z bylín (napr. kotvičník zemný, ašvaganda, maca). 

Ak hľadáte doplnok stravy obsahujúci všetky látky, vyskúšajte 100% český prírodný produkt FEMINUS.

Doplnok stravy FEMINUS – naozaj funguje?

Zdroj: Feminus

Tím ľudí stojacich za unikátnym doplnkom stravy FEMINUS, má jasnú odpoveď: „FEMINUS nie je placebo, ale kvalitný produkt“. Jedinečné zloženie účinných látok je zodpovedné za silu tohto českého výrobku. Ak hľadáte doplnok stravy zaručujúci dostatočné dávkovanie účinných látok, je FEMINUS najlepšia voľba. Vďaka svojmu zloženiu patrí medzi najlepšie doplnky stravy pre ženy na trhu. FEMINUS je certifikovaný zdravotným ústavom v Prahe a patrí medzi najobľúbenejšie produkty. Presvedčte sa o sile tohto produktu. Znížte nepríjemné príznaky ženského prechodu a podporte vašu ženskú energiu a libido.

Teraz v akcii s dopravou ZDARMA po celej SR.

Bližšie informácie o produkte a tipy, ako prírodne bojovať s príznaky menopauzy, nájdete na www.feminus.sk.

Zdroj: PR článok
Odporúčame