Dlhotrvajúco hladká pokožka ako zo salónu až na šesť mesiacov? Zapojte sa do súťaže o epilátor Braun IPL!

Braun IPL

Zapojte sa do súťaže o epilátor Braun IPL (Zdroj: Braun)

Braun ponúka inovovaný rad prístrojov IPL, ktoré poskytujú rýchle a dlhotrvajúce odstránenie chĺpkov po dobu až 6 mesiacov.

Naše telá sú rôzne a rovnako sa líši aj náš postoj k chĺpkom na tele. Niekto ich oslavuje a stará sa o ne, iný ich skrýva a odstraňuje. Ako vy sami pristúpite k svojim chĺpkom, to je iba na vás – neexistuje žiadny univerzálny a správny prístup. Jedno je tu však spoločné: je to iba vaše rozhodnutie a nikoho iného!

Rýchle a výkonné odstránenie chĺpkov

Inovovaný rad Braun IPL (skratka znamená intenzívne pulzné svetlo) uvádza na trh nové prístroje Silk-Expert Pro 3 a Silk-Expert Pro 5, ktoré ponúkajú rýchle, výkonné a zároveň šetrné odstránenie chĺpkov s dlhotrvajúcimi viditeľnými výsledkami po dobu až 6 mesiacov. Nové prístroje sú šetrné k pokožke od hlavy až po päty vďaka technológii Skin Pro, ktorá automaticky a priebežne optimalizuje každý záblesk 80x za sekundu podľa odtieňa pokožky na rôznych častiach tela.

Modernizovaný rad Braun IPL umožňuje dosiahnuť v pohodlí vášho domova taký vzhľad a pocit, po ktorom túžite. Či už ide o dlhotrvajúcu hladkosť alebo o prirodzené ochlpenie, Braun vám zverí do rúk svoje odborné znalosti, aby ste mohli byť sami sebou bez akýchkoľvek zábran a mohli upravovať svoje chĺpky presne podľa vašich predstáv.

epilátor Braun IPL
Zapojte sa do súťaže o epilátor Braun IPL (Zdroj: Braun)

Funkcie a výhody prístroja Braun Silk-Expert Pro 5:

  • Hladká pokožka ako zo salónu až na 6 mesiacov.[1] Výsledky budú viditeľné už za 4 týždne.[2]
  • Rýchla a šetrná starostlivosť od hlavy až po päty. Technológia Skin Pro 2.0 automaticky optimalizuje silu každého záblesku (10 úrovní intenzity) podľa odtieňu vašej pleti.
  • Menej vynechaných miest – vďaka nepretržitým a rýchlym zábleskom s frekvenciou až 125krát za minútu umožňuje jednoduché kĺzanie po pokožke a zanecháva menej neošetrených miest.
  • Šetrný k pokožke, dokonca aj na tých najcitlivejších miestach (na tvári, v podpazuší, v oblasti bikín) vďaka trom citlivým režimom, ktoré znižujú intenzitu svetla na potrebnú úroveň.
  • Ošetrenie pokožky s rôznymi hlavicami pre nohy, ruky, tvár, podpazušie, oblasť bikín, hrudník a chrbát.
  • Životnosť 400 000 zábleskov zodpovedá 22 rokom starostlivosti.
  • O 15 % menší a o 25 % ľahší epilátor než bol predošlý model Silk-Expert 5 – pre jednoduchú manipuláciu a ošetrenie bez námahy.
  • Zabalené v prémiovom puzdre.
  • Cena: od 269,00 € – 609,00 € (Všetky rozhodnutia o cenách, sortimente, marži a predaji sú výhradne na uvážení maloobchodníka / veľkoobchodníka / distribútora.).
  • Link: https://www.bodylovers.sk/silk-expert-pro-5-058134

Čo hovoria na IPL epilátory reálne užívateľky?

Asi za najväčšiu výhodu považujú to, že IPL epilátory sa používajú veľmi jednoducho a v pohodlí domáceho prostredia. Dámy potvrdili, že najlepšie výsledky s touto metódou je možné dosiahnuť na svetlej pokožke a tmavých chĺpkoch. Pri príliš svetlých alebo ryšavých chĺpkoch efekt nie je až natoľko viditeľný. Užívateľky ocenili aj bezpečnosť prístroja – zabudované špeciálne snímače, ktoré intenzitu záblesku prispôsobia odtieňu pokožky, aby čo najefektívnejšie obmedzili rast chĺpkov. Prístroj si jednoducho „načíta“ odtieň vašej pokožky pred každým zábleskom a záblesky sa aktivujú iba v momente priloženia hlavice k pokožke, preto nepotrebujete pri používaní žiadne ďalšie ochranné pomôcky.

Keď dámy používali IPL prístroj poctivo – na oholenej pokožke opakovane, v daných pravidelných časových intervaloch 1x týždenne – prvé výsledky sa naozaj dostavili už po 4 týždňoch. Pre optimálny výsledok sa odporúča v prvých 4-12 týždňoch epilovať jedenkrát týždenne a potom už iba podľa individuálnej potreby 1x za 1-6 mesiacov. Ďalším benefitom je, že IPL epilátor je možné používať nielen na nohy, ale aj na ďalšie časti tela vďaka nadstavcom určeným špeciálne na tvár alebo oblasť bikín. IPL epilátory ženám „kradnú“ aj partneri, ktorí ich používajú napríklad na udržiavanie si hladkého hrudníka či chrbta.

Chcete získať epilátor vašich snov úplne zadarmo? Zapojte sa do našej súťaže na Instagrame a ste v hre!

Braun IPL
Zapojte sa do súťaže o epilátor Braun IPL (Zdroj: Braun)
Zdroj: Tlačová správa/Braun
Odporúčame