Zapojte sa aj vy do jedinečnej súťaže o tri raňajkové zmesi: S Mixit bude vaše ráno ešte krajšie

raňajková zmes

Mixit sa postará o skvelé raňajky! (Zdroj: Instagram/mix.it)

Radi si pochutnáte pri raňajkách na cereáliách či müsli? Skvelú raňajkovú zmes si pre vás pripravila Mixit rodinka. Partičku šikovných ľudí z Česka tvorí Masterchefka Kristína Nemčková, Michal a David Vaníčkovci, ktorí sú autori a protagonisti YouTubového kanálu Dva tátové. Na svoje si tam príde zaručene každý – od mamičky, cez otecka až deti.

Kardamón, škorica, mrazom sušené jahody, maliny, mandle v mliečnej čokoláde, hoblinky v lahodnej belgickej čokoláde. To všetko v jednom balení! Vaše raňajky vďaka tejto zmesi budú zdravé a výživné. Na stole budú veľmi rýchlo a vy si nebudete musieť robiť žiadne starosti.

Mixit sa rozhodli venovať tri raňajkové balenia aj vám. Kde ich však môžete získať? Stačí ak sa zapojíte do súťaže na našom instagramovom profile @plnielanu.sk. Podmienky súťaže sú jednoduché: like na príspevok, v komentári označíte 2 osoby, s ktorými by ste si dopriali parádne raňajky a nakoniec dáte follow nám @plnielanu.sk a tiež @mix.it. Súťaž trvá len do 24. 8. 2020 a vyhrať môžu až traja z vás! Tak ju nezmeškajte. Držíme vám palce!

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Plní elánu (@plnielanu.sk),

Zdroj: Plnielanu.sk
Odporúčame