Tipy ako znížiť vysoký krvný tlak

Znižovanie krvného tlaku

NOXI

Určite budete súhlasiť, že spôsob života je dôležitejší ako lieky a aktívne sa podieľať na liečbe je dôležitejšie, ako ju pasívne znášať.
Tak čo keby ste začali hneď teraz?
Predstavíme vám knihu, vďaka ktorej si dokážete znížiť krvný tlak, aby vás neohrozoval!

Vysoký krvný tlak je najčastejším chronickým ochorením na celom svete a jednou z hlavných príčin srdcovocievnych ochorení, ktoré majú u nás na svedomí väčšinu prípadov úmrtí. Je to dostatočný dôvod na to, aby sme s týmto ochorením začali bojovať.

V uplynulých rokoch sa názory na terapiu vysokého tlaku zásadne zmenili. Dnes je dôležitejšie aktívne sa zapojiť do liečby, než ju pasívne znášať a väčší význam sa prikladá spôsobu života než liekom.

A presne o tom je nová kniha Znižovanie krvného tlakuje o zdravom životnom štýle, ktorý zahŕňa aj pohyb, výživu, starostlivosť o telo aj dušu. Príbehy úspechov rôznych pacientov vás povzbudia, aby ste aj vy dokázali zmeniť svoj život a znížiť svoj vysoký krvný tlak!

Chráňte si zrak!

Vysoký krvný tlak vplýva negatívne aj na váš zrak. „Takže ak máte podozrenie na chronicky vysoký krvný tlak, rozhodne oslovte svojho očného lekára a nechajte si vyšetriť dostatočné prekrvenie očného pozadia,“ radí stránka Mojesosovky.sk v článku Vysoký krvný tlak škodí vašim očiam!

Ak je totiž krvný tlak zvýšený dlhodobo, trpia nielen veľké cievy, ale aj drobné cievky sietnice, pretože dochádza k ich sťahovaniu. V dôsledku toho je obmedzený aj prietok krvi, a tak aj prísun výživných látok. Dôsledkom takýchto ťažkostí môžu byť degeneratívne zmeny, ktoré môžu mať na svedomí zhoršenie videnia.


Mohlo by vás zaujať: Problémy s krvným tlakom? Jednoduchý návod, ako s nimi bojovať!


Program pre 3 typy

Autori vytvorili koncepciu troch typov v boji proti vysokému tlaku. „Dnes sa využíva vo viacerých lekárskych ordináciách i antropozofických nemocniciach a zodpovedá individuálne orientovanej medicíne,“ tvrdí internista Thomas Breitkreuz.

Možno neuveríte, ale tento ich program je aj zábavný! Nejde v ňom o zníženie štatisticky udávaného rizika srdcovocievnych ochorení. Vďaka koncepcii troch typov objavíte svoje silné a slabé stránky, lepšie spoznáte signály vášho tela a budete si ich všímať. Zbavíte sa stresu a harmonicky si usporiadate život. Získate väčšiu vitalitu.

Ide o konkrétne kroky pre lepšie využitie vlastného potenciálu a hlavným aktérom tejto terapie ste vy sami! Efekt pocítite rýchlo – vyššia výkonnosť, lepšia pružnosť a predovšetkým výrazne väčšia radosť zo života.


Mohlo by vás zaujať: Cesta za zdravím…aj bez peňazí


Len to jednoducho vyskúšajte…

…vyzývajú autori v knihe Znižovanie krvného tlaku.

Mnohí zistili, že klasické liečby hypertenzie často zlyhávajú a to práve preto, že lekári neberú do úvahy všetky okolnosti pacientovho stavu. Ide to však aj inak!

V knihe sa najskôr dozviete, z čoho vysoký tlak máte. Môže ísť o hypertenziu zo stresu, z tráviacich problémov alebo z „chaosu“. Čiže určíte si, aký ste typ – stresový, brušný alebo chaotický? Nasleduje praktická časť knihy, ktorá ponúka riešenia priamo na pacientov problém.

Kniha Znižovanie krvného tlaku sa nachádza v ponuke internetového obchodu iPark.sk. Osobný odber po celej SR zdarma>>

Zdroj: NOXI, spol. s r.o., NOXI, spol. s r.o., PR článok
Odporúčame