Veľká VIANOČNÁ SÚŤAŽ: Stačí pekná výzdoba a vitamínový balík, kolagén, knihy, či hrejivé prekvapenie budú vaše!

Zapojte sa do našej vianočnej súťaže a vyhrajte skvelé ceny! (Zdroj: GettyImages/dolgachov)

Máme za sebou prvú adventnú nedeľu a najkrajšie sviatky v roku už cítiť vo vzduchu. Určite ste si už aj vy doma vyčarovali skvelú atmosféru vianočnými dekoráciami. Tešte sa z darčekov aj po Vianociach!

V spolupráci s našimi partnermi vám prinášame veľkú VIANOČNÚ SÚŤAŽ! Naša porota počas adventu vyžrebuje niekoľkých z vás, ktorí dostanú priestor v našom článku o najkrajších vianočných výzdobách. Na záver, vo veľkom finále, majú až štyria z vás šancu získať vecné ceny. O výhercoch rozhodnete vy svojím hlasovaním.

Ak sa chcete zapojiť, stačí, ak nám pošlete fotografie vašej vianočnej výzdoby exteriéru alebo interiéru na e-mail plnielanu@plnielanu.sk, prípadne do správy na našich sociálnych sieťach.

Vyhrajte

1. miesto:

2. miesto:

3. miesto:

4. miesto:

Fotografie môžete posielať od 29. novembra do 2. januára. Každý týždeň uverejníme v článku na webe až 5 postupujúcich výzdob. V poslednom kole súťaže vyberiete víťazov vy svojim hlasovaním! Výsledky hlasovania a výhercovia budú zverejnení 10. januára. Presné pravidlá súťaže nájdete tu.

Sponzormi tejto súťaže sú spoločnosti Dr.Max, Dormeo, deDoma, IncaCollagen a kníhkupectvo Albatrosmedia. Tešíme sa na vaše nádherné výtvory!

Sponzori súťaže
Zapojte sa do našej vianočnej súťaže a vyhrajte skvelé ceny! (Zdroj: Sponzori súťaže)
Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame