Získajte bezbariérový projekt zdarma a vyhrajte 5 tabletov!

Velcon.sk

www.velcon.sk

Vyžite aj vy výhodnú ponuku od Velconu, ktorá je určená všetkým zdravotne ťažko postihnutým, ich opatrovateľkám a opatrovateľom. Každý z vás si môže u nás objednať vypracovanie bezplatného bezbariérového projektu a navyše bude automaticky zaradený do žrebovania o 5 značkových tabletov. Stačí pár klikov alebo jeden telefonát.

Starať sa o ľudí so zdravotným znevýhodnením je veľmi náročné na čas, energiu aj peniaze. Aby sme vám vaše náročné poslanie aspoň trochu uľahčili, naši odborníci vám navrhnú, vypracujú a v prípade vášho záujmu aj zrealizujú bezbariérový projekt pre vašich blízkych.

Aké výhody získate?

Naši odborníci vám radi poradia pri výbere najvhodnejšieho bezbariérového zariadenia. Dohodnú si s vami termín návštevy a všetky potrebné merania a technickú prípravu vykonajú priamo u vás doma, aby projekt na mieru prispôsobili vášmu bytu či domu – na základe vašich požiadaviek. Ďalej vám umožníme, aby ste si vybrané bezbariérové zariadenie vyskúšali vo vašej domácnosti aj so svojimi blízkymi, ktorí vás opatrujú alebo ktorých opatrujete. Spolu s vypracovaním kompletného projektu vám takisto pripravíme aj cenovú ponuku a potrebné formality pre získanie príspevku na zdvíhacie zariadenie od štátu pre ŤZP osoby. To všetko úplne zdarma a bez záväzkov kdekoľvek v SR. Odbremeníme vás od všetkých technických záležitostí i finančných nákladov spojených s prípravou projektu ako aj inštaláciou bezbariérového zariadenia a vy tak budete mať viac času venovať sa svojim blízkym. Všetky naše zdvíhacie zariadenia sú hradené z príspevku na zdvíhacie zariadenie.

Ozvite sa nám čo najskôr a vyhrajte 5 značkových tabletov

Každý, kto si u nás objedná bezplatný bezbariérový projekt najneskôr do 15. decembra 2015, bude automaticky zaradený do žrebovania o 5 značkových tabletov. Tie určite potešia nielen vás, ale aj blízkych, ktorých opatrujete. A ako si bezplatný projekt objednáte? Je to veľmi jednoduché!

Kliknite sem, označte políčko „bezplatné zameranie a projekt na mieru zdarma“ a vyplňte kontaktné údaje alebo jednoducho zavolajte na našu bezplatnú telefonickú linku 0800 199 060.

Veríme, že aj ponukou bezplatného bezbariérového projektu a súťažou o atraktívne ceny prispejeme k tomu, aby ste si spoločne mohli užívať radosť z bežných dní.     

Zdroj: www.velcon.sk, velcon.sk, PR článok
Odporúčame