Vrásky, strie, pupáčiky či čierne bodky? Tento zázrak vás ich zbaví, všetko v pohodlí domova

(Zdroj: Plabio)

Bojíte sa starnutia? Alebo už nejakú tú vrásku od smiechu máte? Trápia vás pupienky na brade a čierne bodky na nose? Máte na stehnách strie od večných diét a na chrbte hyperpigmentáciu po akné? Od slnenia máte na rukách pigmentové škvrny, ktoré nie a nie zmiznúť? Túžite po prežiarenej pleti, ktorá bude hebká na dotyk? Vyskúšajte plazmové ošetrenie v pohodlí vášho domova!

Pokožka je naším najväčším orgánom, pomáha nám dýchať, každý deň nás chráni pred vplyvmi vonkajšieho okolia. Preto sa o ňu musíme starostlivo starať a hýčkať si ju. A tak sme si pre vás dnes pripravil 5 overených tipov, ktoré vám pomôžu vašu pleť náležite ošetriť tak, aby bola zdravá a v tej najlepšej forme! Ukážeme si, že je nielen dôležité sa o svoju pleť denne starať, ale je tiež potrebné dopriať jej aj niečo extra mimo dennú rutinu. Zapojte do svojej každodennej rutiny prístroj PLABEAU a ošetrite tak svoju pokožku revolučným plazmovým tokom.

Viac informácií o PLABEAU a exkluzívny zľava 110€ pri registrácii iba na Bezvavlasy.sk

(Zdroj: Plabio)

1. Koľko pohárov vody denne vypijete?

Hydratácia, hydratácia a opäť hydratácia. A to nielen tá zvonku – dôležité je udržiavať vaše telo hydratované aj zvnútra. Podľa štúdie popredných českých lekárov pomáha pitie vody ešte viac než používanie hydratačných krémov. Tie pomáhajú iba lokálne. Je teda dôležité telo hydratovať zvnútra. Vrásky budú menej prominentné a pleť bude svieža a mladistvá!

2. Zvýšte absorpciu pleti.

S hydratáciou úzko súvisí aj schopnosť pleti absorbovať ako vodu, tak aj ošetrujúce látky, ktoré na pleť aplikujeme vo forme krémov, mliek, toník, esencií a sér. Použitím prístroja PLABEAU, ktorý pleť ošetruje plazmovým tokom, výrazne zvýšite absorpciu pleti! Vysoký náboj plazmy spôsobuje dočasné rozšírenie pórov, teda ošetrujúce produkty môžu do pokožky preniknúť efektívnejšie a hlbšie. Vďaka tomu je kozmetická starostlivosť až o 42% efektívnejšia ako bez použitia plazmatického ošetrenia.

Prečítajte si viac o plazmovom prístroji PLABEAU na www.plabio.care.

(Zdroj: Plabio)

3. Používajte správnu kozmetiku pre váš typ pleti.

Vedeli ste, že typ pleti sa v priebehu nášho života mení? Keď je vám 20 rokov, tak môžete mať pokožku ľahko sa mastiacu v T-zóne a suchú na lícach. V 30 rokoch môže ale vaša pokožka byť suchá so sklonom k čiernym bodkám na nose. Pleť reaguje na náš životný štýl, na našu psychiku aj na to, čo jeme. Je teda potrebné raz za čas typ svojej pleti opäť zvážiť alebo sa poradiť so svojím dermatológom alebo kozmetičkou, a prípadne obmeniť svoju ošetrujúcu kozmetickú výbavu.

4. Povedzte stop nevítaným votrelcom!

Vďaka plazmovému ošetrenie prístrojom PLABEAU sa môžete vyvarovať hneď niekoľkých problémom s pleťou. Plazma má silné antibakteriálne účinky. Ak máte sklon k bakteriálnemu akné, či si často na tvár siahate a prenášate si tak baktérie na tvár, kde sa potom urobia nepríjemné pupienky či vyrážka, PLABEAU je pre vás ideálnym riešením, ako v prevencii, tak v ošetrení. Plazma pôsobí efektívne proti baktériám, super baktériám, vírusom aj mikróbom a zabraňuje tak celej rade kožných problémov, ktoré nás môžu stretnúť.

(Zdroj: Plabio)

5. Milujte svoju pleť.

Je vaša pleť pehavá alebo porcelánovo bledá? Má ružovkastý alebo olivový podtón? Či už máte pigmentové škvrnky po akné alebo kruhy pod očami, dôležité je naučiť sa svoju pleť milovať takú, aká je a starať sa o ňu s láskou. Luxusné plazmové ošetrenie PLABEAU bude na vaším verným pomocníkom na ceste k zdravej, čistej a spokojnej pleti!

Tento unikátny prístroj môžte objednat so zľavou 110€ a dopravou zdarma tu.

Zaujímajú vás recenzie luxusného prístroja pre ošetrenie pleti PLABEAU? Jeho výhody, spôsob použitia a ďalšie skvelé tipy a triky pre dokonalú pleť?

Prečítajte si viac o plazmovom prístroji PLABEAU na www.plabio.care.

(Zdroj: Plabio)

 


Plní elánu aj na Facebooku: Buďte v obraze a nenechajte si ujsť už žiadny zaujímavý článok

Zdroj: PR článok
Odporúčame