Prichádza nová éra v starostlivosti o pleť: Vrásky vám vyhladia tieto prírodné látky

Pod vedením Henriety Martinkovej, ambasádorky Annemarie Börlind, prichádza revolúcia v anti-agingu. (Zdroj: Annemarie Börlind)

Azda všetky ženy chcú, aby ich pleť vyzerala mladistvo a dokonalo v každom veku. Po ére, v ktorej sa zloženie krémov až tak neskúmalo, sa dnes kladie omnoho väčší dôraz na efekt jednotlivých zložiek, ale aj na ich pôvod. A čím viac z nich je prírodných, tým lepšie! Pokojne tak môžeme hovoriť o úplne novej ére v starostlivosti o pleť.

K prírode sa tak postupne vraciame vo všetkých oblastiach života – a inak to nie je ani v kozmetike. Práve preto sa mnoho vedcov začalo viac zaoberať prírodnými látkami a ich účinkami na pleť a mladistvý vzhľad. A niektoré fungujú natoľko dobre, že sa stali základom najúčinnejšej starostlivosti o pleť, akú vieme nájsť.

Top prírodné anti-aging látky

Vďaka výskumu sa objavili napríklad účinky hľuzovky bielej, ktorá sa nazýva aj diamantom v prírodnej liftingovej kozmetike. Vitamíny a aminokyseliny, ktoré obsahuje, zlepšujú tok krvi a zabezpečujú žiarivý a mladistvý vzhľad.

Výskumníkov o svojich účinkoch presvedčil aj morský narcis. Ten redukuje pigmentové škvrny, zjednocuje tón pleti a dokáže prirodzene zabrániť aj tvorbe takzvaných stareckých škvŕn.

No a účinne vieme bojovať aj so špecifickými problémami – napríklad vráskami v okolí očí. Sečuánske korenie totiž dokáže pôsobiť priamo na oblasti tváre neustále namáhané mimikou. Tento prírodný zázrak minimalizuje vrásky a spevňuje kožu.

Výsledkom používania kvalitnej kozmetiky so spomínanými látkami je:

  • okamžité zlepšenie pružnosti a tónu pokožky vďaka prírodným liftingovým zložkám,
  • dlhodobá obnova a ochrana pokožky pred externými škodlivými vplyvmi,
  • hĺbková hydratácia a obnova bariérovej funkcie pokožky.

Zásadná je kvalita

Aj vďaka spomínaným prírodným pokladom tak môžeme dosiahnuť mladší vzhľad bez estetických zákrokov. Dôležité je, aby sa v kozmetike nachádzali naozaj v top kvalite a dostatočnom množstve. To zabezpečujú prípravky experta v prírodnej anti-aging starostlivosti nemeckej značky Annemarie Börlind. Svoju filozofiu vybudovala práve na spojení vedy a najkvalitnejších prírodných zložiek.

„Z krásy prírody čerpáme krásu pre seba, rešpektujme ju a ona sa nám stonásobne odvďačí,“ hovorí Henrieta Martinková, ambasádorka a CEO distribúcie značky pre slovenský a český trh. Prírodná kozmetika Annemarie Börlind dokazuje, že aj bez syntetických látok či zásahov estetickej medicíny môžete vyzerať mladšie. 

Dôležité je vybrať si prírodnú kozmetiku, ktorá je skutočne kvalitná. (Zdroj: Annemarie Börlind)
Dôležité je vybrať si prírodnú kozmetiku, ktorá je skutočne kvalitná. (Zdroj: Annemarie Börlind)

Omladenie bez zásahu, vďaka prírode

Najobľúbenejšie u zákazníčok sú pritom práve prípravky Naturoyale Biolifting s patentovaným bioliftingovým komplexom. Vďaka hľuzovke bielej v kombinácii s botanickou kyselinou hyalurónovou môžete pleť hĺbkovo hydratovať a redukovať vrásky aj bez ihiel.

Tieto špeciálne látky aktivujú vlastné procesy regenerácie pokožky, podporujú látkovú premenu a hydratáciu. Zároveň aktivujú vlastnú tvorbu kolagénu a zmenšujú hĺbku vrások. Vďaka prípravkom z tohto radu na zrelú pleť navyše dokážete bojovať napríklad aj s pigmentovými škvrnami a pleť tak bude zjednotená, ale aj žiarivejšia, mladistvá a jemná. 

Oplatí sa vyskúšať

Nočný krém Naturoyale Biolifting na zrelú pleť – Unikátny bioliftingový komplex v tomto nočnom kréme dokáže počas noci v súlade s prirodzeným biorytmom pleti podporiť obnovu kožných buniek. Zároveň posilní kolagénový reťazec, viditeľne spevní pleť a vrásky sa vyhladia. 

Denný krém Naturoyale Biolifting na zrelú pleť – Aj počas dňa môžete pokožke dopriať prirodzenú regeneráciu a hydratáciu a zároveň zlepšenie pružnosti a elimináciu vrások. Vzácne prírodné ingrediencie navyše pomôžu zmierniť existujúce pigmentové škvrny a zabránia vzniku nových. 

Krém na očné okolie a ústne kontúry na zrelú pleť Naturoyale Biolifting – Niektoré partie si vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Preto v Annemarie Börlind vyvinuli aj antiagingový krém určený špeciálne na starostlivosť o oblasť pier a očí. Obsahuje sečuánske korenie a eskulín zo semien pagaštana konského, ktorý spevňuje kožné väzivo a aktivuje bunkový metabolizmus v koži.

Liftingové sérum Naturoyale Biolifting na zrelú pleť – Ochráni pleť pred škodlivým vplyvom vonkajšieho prostredia. Do svojej rutiny by ste ho mali zaradiť nielen preto, že vyhladí, spevní a rozžiari pleť, ale aj preto, že podporuje vstrebávanie látok z ďalších prípravkov, ktoré na pleť použijete. 

Zistite viac o prípravkoch Naturoyale Biolifting

Vyskúšajte prípravky Naturoyale Biolifting aj vy. (Zdroj: Annemarie Börlind)
Vyskúšajte prípravky Naturoyale Biolifting aj vy. (Zdroj: Annemarie Börlind)

Advertoriál pripravený v spolupráci s Annemarie Börlind.

Zdroj: Plnielanu.sk/Advertoriál
Odporúčame