Revolúcia v rodinných oslavách: Vyskúšajte inteligentné grilovanie celoročne, v pohodlí domova!

Tefal produkt

Vyskúšajte novinku, s ktorou si grilované lahôdky môžete pripravovať po celý rok (Zdroj: PR článok)

S kontaktným elektrickým grilom už k modernému grilovaniu nepotrebujeme otvorený oheň. Obľúbenú zábavu s priateľmi si môžeme navyše vychutnať po celý rok v pohodlí domova. Značka TEFAL prichádza s inovovanou verziou inteligentného Optigrillu, ktorý vďaka unikátnemu senzorickému meraniu grilovaných surovín upozorní zvukovým signálom na stupeň prepečenia.

Tefal produkt
Vyskúšajte novinku, s ktorou si grilované lahôdky môžete pripravovať po celý rok (Zdroj: PR článok)

Novinka TEFAL Optigrill Elite GC750 ponúka celkom 12 automatických programov, ktoré uľahčia grilovanie mäsa, zeleniny alebo morských plodov – vždy s dokonalým profesionálnym výsledkom. Zvoliť môžete program baklažán, paprika, paradajka, zemiaky, plody mora, ryby, slanina, steak, burger, kurča, klobásy alebo panini. Využiť môžete aj mód manuálneho nastavenia – jedlo si prichystáte presne podľa svojich predstáv! Prehľadný displej vám presne povie, v akej fáze grilovanie momentálne je, prípadne koľko času ešte zostáva.

Automatickým meraním a nastavením teploty dokonale pripraví steak prepečený rare, medium alebo well-done. Pokiaľ máte radi chrumkavý povrch grilovaných jedál, stačí zapnúť funkciu prudkého opekania. Ide o novinku, rovnako ako v prípade funkcie rozmrazenie. Nepriľnavá grilovacia plocha umožní pripraviť až 5 porcií naraz. Bonusom je veľmi ľahká údržba. Grilovacie platne môžete jednoducho vybrať a vložiť do umývačky. Výhodou je aj kompaktná veľkosť, ktorá je ideálna pre menšie kuchyne alebo k využitiu na terase či lodžii. Odporúčaná cena pre Tefal Optigrill Elite GC750 je 308 eur.

Nový gril od spoločnosti Tefal si môžete zaobstarať TU.

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na českom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa v rámci svojho projektu zaväzuje k opraviteľnosti výrobkov po dobu 10 rokov – to platí už pre celých 95% produkcie spoločnosti.


Plní elánu aj na Facebooku: Buďte v obraze a nenechajte si ujsť už žiadny zaujímavý článok

Odporúčame