Hľadáte darček pre milovníkov varenia a pečenia? Vieme, čo sa zíde do každej kuchyne!

Darčeky, ktoré sa zídu do kuchyne

Darčeky, ktoré sa zídu do kuchyne (Zdroj: GettyImages)

Ešte stále premýšľate, čo komu venovať pod vianočný stromček? Pozrite sa na to z pohľadu kuchyne a vyberte pre vašich blízkych niečo praktické a originálne. Za zmienku stojí tiež fakt, že nižšie tipy na darček vám zabezpečia aj lahodnú maškrtu. Dostať ich navyše kúpiť v každom dobrom e-shope alebo kamennom obchode s elektronikou a domácimi potrebami.

Vaflovač

Sladké, voňavé a chutné vafle, ktoré sú vhodné aj ako raňajky alebo ako dezert, vás určite dostanú. Pripraviť sa tiež dajú aj vo fitness verzii s vločkami a špaldovou múkou.

Smoothie mixér

So smoothie mixérom si vytvoríte lahodné nápoje, ktoré vás osviežia aj zasýtia. Tie výkonnejšie vám dokonca aj rozdrtia ľad. K dispozícii sú už aj tiež prenosnejšie mixéry, vďaka ktorým si pripravíte čerstvé smoothie kdekoľvek budete. Recepty na smoothie nájdete aj v tomto článku

Fondue

Súprava na fondue pripomína vo veľmi jemnom podaní klasický svietnik na čajovú sviečku. Rozdiel je, že hore sa dáva napríklad čokoláda alebo syr. K fondue sa dodávajú aj paličky, na ktoré si môžete napichnúť napríklad ovocie a to si omáčať už v roztopenej čokoláde.

Zmrzlinovač

Aj doma si budete môcť pripraviť lahodnú zmrzlinu, ktorý bude priam na nerozoznanie od tej talianskej. Príprava zmrzliny je s týmto pomocníkom úplne jednoduchá. Skvelé tiež je, že zmrzlinovač sa dá využiť aj pri príprave jogurtov alebo sorbetov.

Jogurtovač

Výroba domácich jogurtov nebola ešte nikdy taká jednoduchá a úžasná ako v pomoci s týmto jogurtovačom. Budete vedieť, čo jete a ešte si budete môcť aj prispôsobiť recept podľa svojich chutí. Ak vás láka táto oblasť, do povedomia dávame aj výrobník masla.

Donutovač

Obľúbené šišky, ktoré majú pôvod v Amerike, sa dajú oveľa jednoduchšie pripraviť v originálnom prístroji na to určenom. Prístroje majú nepriľnavý povrch, a tak sa už nemusíte obávať toho, že vám prihoria.Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame