Pri vianočných darčekoch nemusíte mať hlboko do vrecka: Tieto nestoja viac ako 5 eur!

Lacné darčeky tipy

Potešiť môžete aj darčekom, ktorý nebude drahý (Zdroj: GettyImages)

Vianoce sú zlatým obdobím pre obchodníkov. Každoročne kvôli nim míňame v obchodoch a na e-shopoch veľké množstvo peňazí. Vzhľadom k rapídnemu nárastu cien a pokračujúcej inflácii budú však tieto Vianoce u niektorých skromnejšie. Nič na tom nie je, pretože kvalita darčeka nie je určená jeho cenovkou. Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov na darčeky, ktoré sú, ako sa ľudovo hovorí, „za facku“.

Zátka na fľašu

Už dávno neplatí, že zátka na fľašu musí byť nudná. Zohnať sa dajú také, ktoré majú rôzne ukončenie. Stačí si len vybrať také, ktoré sa môže najviac páčiť obdarovanej osobe. Zátku zoženiete v každom väčšom alebo menšom obchode predávajúcom kuchynské pomôcky. Cena sa hýbe okolo 3 eur.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Мастерская 17:17 (@masterskaya1717)

Výhrevná USB podložka pod hrnček

Zaujímavou alternatívou pre veľkých aj malých môže byť výhrevná podložka. Napája sa prostredníctvom USB kábla do počítača alebo notebooku. Po chvíli začne hriať. Stačí naň už iba položiť hrnček s obľúbeným čajom alebo kávou a máte istotu, že vám nápoj nikdy nevychladne.

Takúto výhrevnú podložku viete nájsť v rôznych e-shopoch, alebo menších obchodoch so zmiešaným tovarom. My sme za ňu nedali viac ako tri eurá. A k nej pribalíte aj balík čaju, máte krásny a originálny darček.

Kryt na mobil

Dnes už vo vašej blízkosti asi neexistuje osoba, ktorá by nevlastnila mobilný telefón. Ich cena sa vie niekedy vyšplhať do poriadnych výšin. Aj preto je vhodné chrániť si zariadenie vhodným krytom. Ten sa u mnohých stáva zároveň módnym doplnkom. Ak si myslíte, že by sa obdarovaná osoba potešila niečomu takémuto, choďte do toho. Cena začína už od menej ako jedného eura.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa KARMAPHONING (@karmaphoning)

Zimný šál

Šál vie krásne doplniť akýkoľvek outfit bez ohľadu na pohlavie alebo vek. Ide nielen o módny, ale najmä funkčný doplnok. Vyberte sa do second-hand obchodov. Ak sa na vás usmeje šťastie, odnesiete si parádny kúsok a niekedy nezaplatíte viac ako päťdesiat centov alebo pár eur. Vhodnou možnosťou môže byť aj swap podujatie, kde viete vymeniť kus oblečenia za iný kus.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
ROZHOVOR Soňa pečie a zdobí nádherné vianočné medovníky: Aký je jej tajný recept?

Vonná sviečka

Vianoce charakterizuje aj jedinečná vôňa, v ktorej prevláda vanilka, škorica a medovníčky. Umocnite atmosféru sviatkov vonnou sviečkou. Kúpite ju takmer všade, stačí si iba vybrať tú správnu vôňu. Cena je veľmi individuálna, avšak rozhodne sa vmestíte do stanového budgetu piatich eur.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa KIYOU (@kiyou_sk)

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame