HOROSKOP na máj by ste si mali prečítať: Budete vyvedení z rovnováhy!

Horoskop na máj

Horoskop na máj mnohé znamenia poteší, iné zase prekvapí (Zdroj: GettyImages)

Aj vám sa zdá, že tento rok ubieha čas akosi prirýchlo? Ani sme sa nenazdali a je tu už ďalší, v poradí piaty mesiac. Prečítajte si, čo si pre vás pripravili hviezdy.

Vodnár (20. január – 18. február)

Aj keď ste znamenie, ktoré miluje spoločnosť a rýchlo si nájdete priateľov, tento mesiac by ste si mali na nich dať pozor. Nie všetko, čo im poviete, zostane iba u nich. Prezradia aj vaše najväčšie tajomstvá.

Ryby (19. február – 20. marec)

Nie nadarmo sa o vás hovorí ako o snílkovi. Niekedy sami neviete, či to, čo sa vytvorilo vo vašej hlave je realita po ktorej túžite alebo iba kreatívna fikcia. Skončite s tým, inak môžete byť sklamaní z toho, že sa niečo nezrealizovalo tak, ako ste si vysnívali.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Vyznačujete sa náchylnosťou k boju a konfliktom. Tie vás tento mesiac nebudú obchádzať najmä v pracovnej oblasti. Spýtajte sa samého seba, či nie ste osobou, ktorá ako prvá môže za tieto konflikty.

žena, ktorú bolí hlava, sediaca za pracovným stolom
(Zdroj: Pexels/Marcus Aurelius)

Býk (21. apríl – 20. máj)

Aj keď bývate emočne vyrovnaným človekom, máj vám dá zabrať. Udeje sa niekoľko udalostí, ktoré vás vyvedú z rovnováhy. Zvýšte kvôli zdraviu aj svoj príjem vitamínu C a D.

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Neznášate stereotyp a ten pociťujete už dlhší čas. Nechýba vám však spontánnosť a silná intuícia. Dajte na ňu aj nasledujúci mesiac, vďaka tomu sa ocitnete na krásnych miestach vo svete.

Rak (22. jún – 22. júl)

Nie je žiadnym tajomstvom, že ste vodným znamením. Tento živel potrebujete k svojej existencii. Počas mája by ste si preto mali dopriať oddych v kúpeľoch alebo vycestovať za morom. Padne vám to viac ako vhod.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Pravdivý príbeh: Mám zvláštny dar, no ľudia si o mne myslia, že som blázon!

Lev (23. júl – 22. august)

Egocentrickosť sa vo vás prebudí naplno. Uvedomte si, že neustále kladiete samého seba do centra pozornosti a ubližujete tým ostatným. Je najvyšší čas nastaviť zrkadlo voči sebe. Pravda, ktorej sa musíte pozrieť do očí, vás možno zarmúti.

Test zraku
(Zdroj: GettyImages)

Panna (23. august – 22. september)

O Pannách sa hovorí, že sú logické. V máji sa to však vo viacerých rozhodnutiach nepotvrdí. Najmä, ak do vášho života vstúpi láska a nový vzťah.

Váhy (23. september – 22. október)

Vzťahy s druhými ľuďmi a pocit spravodlivosti sú u vás na prvom mieste. O to viac vo vás zarezonuje klebeta, ktorá sa o vás šíri. Zistíte, že je za tým zákerná kolegyňa. Zvýšte preto pozornosť.

Škorpión (23. október – 21. november)

Mnohí ľudia sa o vás mylne domnievajú, že nemáte dostatok citov. Opak je ale pravdou. Svoju energiu čerpáte zo psychického zdravia, strážte si ho preto. Pohyb a čerstvý vzduch vám v nasledujúcom mesiaci padnú vhod.

Nenáročné túry vo Vysokých Tatrách
(Zdroj: GettyImages)

Strelec (22. november – 21. december)

Chuť po vzdelávaní je u vás neskutočne veľká. Aj preto sa v nasledujúcom mesiaci môžete pripraviť na nové vedomosti. Získate ich na jazykovom kurze.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Dobre viete, že úspech nepríde z ničoho nič. Ste veľmi snaživou osobnosťou, avšak neprepínajte svoje sily. Mohol by sa vám prihodiť úraz, ktorý vás vyradí z každodenného života na niekoľko mesiacov.

 Sledujte náš Facebook

Sledujte náš Instagram

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame