Detská paráda na DIVOKEJ VODE

Ilustračné foto

PR článok

Tak, blíži sa nám už tradične obľúbený deň detí. Keďže v dnešných časoch je naozaj široký výber zaujímavých detských akcií, deti so svojimi rodičmi sa môžu tešiť na kreativitu rôznych prevádzok, ktoré prinášajú spomínané podujatie v najbližších dňoch.

Deň detí je jednou z najobľúbenejších udalostí aj v areáli DIVOKÁ VODA. Zástupcovia areálu sa preto rozhodli Deň detí zorganizovať v nedeľu 2. júna aj pre ten prípad, aby si deti predĺžili svoj obľúbený sviatok a mohli ho plnohodnotne využiť aj celú nedeľu práve v areáli Divoká Voda.

„Myslíme na všetkých, nielen na deti, a preto sme pripravili pre každého dostatok zábavy“, prezradila marketingová manažérka areálu Divoká Voda, Mária Molnárová.

Na deti čakajú súťaže a hry, pri ktorých ide o veľa. Zbierajú sa cenné body. Body sa vymieňajú za zmrzlinu alebo za niektorú z atrakcií.

K dôverne známym vodným aktivitám pre deti aj dospelých pribudnú v tomto roku aj atrakcie ako sú horolezecká stena, 5D kino a ďalšie netradičné športové aktivity ako americký futbal, aikido, rugby, freestyle korčuľovanie – s týmto športami sa deti i dospelí môžu zoznámiť a neskôr v nich pokračovať. Na divokej vode je veľa akčnej zábavy aj pre rodičov, keďže areál pripravuje súťaže rodín. Niečo o tom predpovedajú aj názvy súťaží „špagetožrúti, súťaž škrečkov a SUP maratón“. Ak ste naozaj zvedaví, vrelo odporúčame zúčastniť sa.

Pre mamičky bude pripravené dámske štúdio krásy. Pre kreatívnych zase areál poskytne jeden zo svojich bungalovov, aby deti dostali voľnú ruku a okrášlili drevený domček.

Areál Divoká Voda Vás očakáva v nedeľu 2. júna od 11-tej hodiny.Zdroj: PR článok, PR článok, PR článok
Odporúčame