Najvyšší čas zaobstarať si diár na nový rok: Vybrali sme tie najlepšie!

Diár

Vyberte si spolu s nami ideálny diár na rok 2023 (Zdroj: GettyImages)

Rok 2022 sa pomaly. ale isto blíži ku koncu. Pre tých z vás, ktorý si neviete dni a týždne predstaviť bez klasického papierového diára, prinášame veľký prehľad zápisníkov na nový rok. Vďaka nemu budete mať svoje úlohy pod kontrolou a nestane sa vám tak, že by ste na niečo zabudli. Mimochodom, vedeli ste, že keď si svoje úlohy zapisujete do klasického papierového diára, skôr si ich zapamätáte?

Fitness diár® 2023

Spoločnosť Fitshaker vydáva svoje diáre už 8 rokov. Inak tomu nie je ani ten raz. Ich diáre patria medzi tie najobľúbenejšie. Motivujú čitateľa k splneniu jeho fitness cieľov, ale nájdete v ňom tiež množstvo zdravých a chutných receptov.

Fitness diár® 2023 (Zdroj: Martinus)

Modlitebný diár 2023

Denník jednej duše vydáva modlitebný diár na rok 2023. Jeho vnútro je štandardné. Opisuje priestor na zapísanie si poznámok aj informáciu o tom, kto má kedy meniny. Nechýbajú tiež súradnice liturgických čítaní na daný deň.

Vreckový diár 2023

Jednoduchý a praktický. Aj to by sa dalo povedať o Vreckovom diáre, ktorý je v tmavomodrej farbe. Zaujme svojimi rozmermi, vďaka čomu ho môžete mať neustále pri sebe. Cena ohúri najmä tých, ktorí prepočítavajú každý cent. Stojí iba niečo vyše jedného eura.

Sila – Diár 2023

Ak ste esteticky cítiaci človek, siahnite po tomto diári. Podľa nás je obal tohto diára tým najkrajším z ponuky. Hodí sa rovnako pre mužov ako aj pre ženy. Okrem základných funkcií obsahuje tiež výber tých najkrajších citátov z diel autora Paula Coelha.

Sila – Diár 2023 (Zdroj: Martinus)

Žurnál Ročník Plus 2023 diár

O niečo drahší diár ocenia všetci ľudia, ktorí fungujú na báze tzv. úloh na každý deň. Žurnál vás prekvapí tým, že je vlastne zvnútra prázdny a pripravený na úplne prispôsobenie sa vám.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Čítate radi knihy? Prekvapí vás, v čom všetkom vám tento koníček prospieva!

Som idealista: Diár 2023

Máte v hlavu v oblakoch, hľadáte svoje ja a potrebujete tú správnu dávku motivácie na každý deň? Potom bude diár od Som idealista tou správnou voľbou. Okrem priestoru na poznámky tam nájdete tiež pútavé citáty, inšpiratívne obrázky a motivačné otázky.

Týdenní diář NASA 2023

Ak vám nevadí diár, ktorý je najmä v českom jazyku a zaujímate sa o všetko spojené s vesmírom, vyberte si diár NASA. Nachádzajú sa v ňom slovenské a české mená, prehľad medzinárodných sviatkov a neuveriteľné fotografie z NASA. Oceňujeme praktické magnetické uzatváranie.

Týždňový diár NASA 2023 (Zdroj: Martinus)

Diár pre mamu 2023

Tento diár môže byť skvelým nápadom na darček pre tie najcennejšie ženy v našich životoch, mamy. Vďaka tomu, že si budú vedieť lepšie zorganizovať čas na deti, upratovanie alebo chod domácnosti, sa z tohto diára stane ich verný spoločník. Dôležité ale je, aby nezabudli, že cieľom je nájsť si čas samé na seba.

Motivačný diár 2023 od Evity

Diár, ktorý rozumie ženám. Ak máte radi Evitu, vedzte, že vydáva nový diár. Ten obsahuje okrem priestoru na poznámky aj sezónne recepty a Evitine rady do života. Nechýba však ani originálny horoskop.

Lunárny diár 2023

Prvou vecou, ktorá vás pri tomto diári zaujme, je určite pútavá obálka. Príjemne prekvapí aj po otvorení. Týždenne kalendárium je doplnené praktickými radami, ktoré sú ovplyvňované fázami Mesiaca.

Lunárny diár 2023 (Zdroj: Martinus)

Zdroj: plnielanu.sk, martinus.sk
Odporúčame